K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hodonín přivítá před kamerami ping-pong.tv DTJ Hradec Králové


Mladý Štěpán Brhel v extralize ukazuje svůj potenciál

Do konce základní části extraligy mužů zbývá odehrát pouhá tři kola. To šestnácté zahájí čtvrteční předehrávka mezi týmy SKST Hodonín a DTJ Hradec Králové, zápas bude od 18:00 živě vysílat ping-pong.tv. Pátek pak nabídne například souboj druhého Sokola Hradec Králové se čtvrtým Libercem.

Nováček české nejvyšší soutěže mužů z Hodonína zatím ve 13. utkáních získal pouhý jeden bod za prohru 3:4 s TTC Ostrava 2016 a patří mu poslední deváté místo. Jeho stabilní hráči Ukrajinec Oleksandr Tymofieivev a Michal Kadlček jsou v tabulce úspěšnosti ve spodních patrech a poznávají, že rozdíl mezi první ligou, ze které Hodonín loni postoupil, a extraligou je skutečně velký.

Příjemným překvapením v dresu jihomoravského celku je Štěpán Brhel, ročník narození 2006. Nadějný mladší žák nastoupil v extralize ke čtyřem zápasům a drží si vyrovnanou bilanci, když zdolal Šimona Bělíka a také Marka Kláska. Pro Brhela jsou duely s výrazně zkušenějšími soupeři skvělou školou pro rozvoj další kariéry.

Talentovaný mladík si může další start připsat nyní ve čtvrtek, kdy jeho tým přivítá DTJ Hradec Králové. Loňský semifinalista je v extraligové tabulce na sedmé pozici, tedy jen o dvě příčky výše než Hodonín. Přesto má o propastných 15 bodů více a v utkání bude jednoznačným favoritem.

V hradeckém družstvu zkušeného Martina Olejníka skvěle doplňuje Martin Koblížek, čerstvý mistr republiky ve smíšené čtyřhře. Oba si drží úspěšnost lehce pod 60% a společně s Davidem Palkovským tvoří nevyzpytatelnou sestavu. Na jihu Moravy se budou snažit o prolomení série tří porážek v řadě, naposledy  v domácím prostředí podlehli městskému rivalovi ze Sokola 3:4.

Vzájemné utkání dvou čtvrtečních soupeřů v první polovině základní části skončilo jasným vítězstvím 4:0 ve prospěch Hradce Králové.  Podaří se Hodonínu tentokráte vzdorovat více? Sledujte od 18:00 na ping-pong.tv.

Také zbylý program 16. kola nabízí atraktivní zápasy. Obhájce titulu TTC Ostrava 2016 přivítá nebezpečný Havířov, v herně TJ Ostrava KST se ukáže KT Praha a ve vyrovnané tabulce druhý Sokol Hradec Králové změří síly s Libercem, který na soupeře ze čtvrtého místa ztrácí jediný bod.

 

Extraliga mužů 2018/2019

Program 16. kola

Čtvrtek, 14. března

SKST Hodonín – STAVOIMPEX – DTJ Hradec Králové (18 hodin, živě ZDE)

Pátek, 15. března

TTC Ostrava 2016 – SKST Baník Havířov (18)

TJ Ostrava KST – KT Praha (18)

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – SKST EUROMASTER Liberec (18)

Kompletní informace o extralize mužů najdete ZDE