K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hodonín v odvetě čtvrtfinále Ligy mistryň prohrál


Jediný bod českého týmu vybojovala Polka Natália Partyková

Ve čtvrtfinále Ligy mistryň se hráčky SKST Stavoimpex Hodonín pokoušely o malý zázrak. Proti obhájkyním trofeje z polského KST Enea Siarka Tarnobrzeg ovšem neuspěly. Po domácí prohře 2:3 podlehly také v odvetě 1:3 a jsou vyřazené.

Polský klub disponuje mimořádně silným týmem, a přestože nenastoupila mistryně Evropy Qian Li, byl i tak velkým favoritem. V úvodním zápase Solomiya Brateyková hodně potrápila zkušenou Rumunku Elizabetu Samarovou, ovšem nakonec prohrála 1:3. Stejným výsledkem skončil také souboj obranářky Han Ying s australskou posilou Hodonína Min Hyyung Yee. Jediný bod českého týmu tak nakonec zařídila Polka Natália Partyková, která porazila bývalou mistryni Evropy Viktorii Pavlovičovou. Utkání do vítězného konce dotáhla Elizabeta Samarová, která opět výsledkem 3:1 porazila Min Hyyung Yee.

 

Liga mistryň, sezona 2019/2019

2. čtvrtfinále

KTS Enea Siarka Tarnobrzeg – SKST STAVOIMPEX Hodonín 3:1

Elizabeta SAMAROVÁ – Solomiya BRATEYKOVÁ 3:1 (-9,8,9,8), HAN Ying – MIN Hyyung Yee 3:1 (-7,4,5,3), Viktoria PAVLOVIČOVÁ – Natalia PARTYKOVÁ 2:3 (12,-11,-7,9,-6), Elizabeta SAMAROVÁ – MIN Hyyung Yee 3:1 (6,9,-12,4).

Kompletní informace o Lize mistrů najdete ZDE