K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hodonínský sen o semifinále Ligy mistryň se rozplynul


Český mistr prohrál v odvetě na stolech TTC Berlín Eastside 0:3

Historicky první účast českého klubu ve čtvrtfinále Ligy mistryň neskončila postupovou radostí. SKST Hodonín – Stavoimpex po senzačním vítězství 3:1 na domácích stolech prohrál v Německu s TTC Berlín Eastside 0:3 a je vyřazen.

Oba celky nastoupily ve stejných sestavách jako v prvním utkání, s tím rozdílem, že trenér Jaroslav Mikeska postavil na „trojku“ Číňanku Guo Ruichen a místo ní posunul do úvodního zápasu Polku Natálii Partykovou. Semifinalistka nedávného TOP 16 prohrála po boji s Maďarkou Georginou Potaovou 2:3. Stejně pak dopadla také Iveta Vacenovská, která rovněž po velmi vyrovnaném zápase prohrála s SHAN Xiaona.

Postupová matematika byla v tu chvíli jasná, českého mistra ve hře o semifinále mohla udržet pouze výhra Guo Ruichen nad Němkou Ninou Mittelhamovou. To se bohužel nestalo, Číňanka prohrála 1:3 a do semifinále postoupil Berlín.

 

Liga mistryň, 2018/2019

2. čtvrtfinále

TTC Berlín Eastside – SKST Hodonín – Stavoimpex 3:0

Georgina POTAOVÁ – Natalia PARTYKOVÁ 3:2 (10,-9,7,-5,4), SHAN Xiaona – Iveta VACENOVSKÁ 3:2 (-3,11,6,-10,8), Nina MITTELHAMOVÁ – GUO Ruichen 3:1 (-9,9,6,9). První utkání: 1:3. Postupuje TTC Berlin Eastide

Více informací o Lize mistryň najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky