K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hostem šestého PingCastu speciál byl reprezentant Tomáš Polanský


Český bojovník překonal druhé vleklé zranění

Během letních prázdnin pokračují speciální díly PingCastu a tentokrát se hostem stal Tomáš Polanský. Ten si podruhé v kariéře zažil, jaké to je, vracet se po dlouhém zranění a přiznal, že se mu hlavou honily myšlenky, co by dělal, kdyby musel se stolním tenisem skončit. „Před nějakou dobou jsem měl operaci ramene, kvůli které jsem byl rok mimo, teď plotýnka. Dost jsem přemýšlel, co bych dělal, kdybych nemohl hrát ping-pong. Zní to zvláštně, ale je to tak. Když člověk nemůže dělat to, co ho baví a živí, tak přemýšlí i takhle. Ze sportu jsem zvyklý, že se nespokojím s málem, takže bych šel nejprve asi studovat. Mám maturitu, ale s tou bych pravděpodobně nesehnal práci snů. Určitě bych pak chtěl něčeho dosáhnout i v práci,“ poodhalil své alternativní plány třiadvacetiletý hráč.

Polanský byl hostem Michala Henžela zejména díky svému úspěchu na turnaji WTT v Budapešti, kde dokráčel až do semifinále. Na své cestě porazil několik skvělých hráčů včetně německého obranáře Filuse či ruské jedničky Skačkova a zastavil ho až jeho vrstevník Kilian Ort. S tím vedl už 2:0 a 10:6, ale v utkání hraném na čtyři vítězné sety třetí set nedohrál a nakonec padl 3:4. „Strašně mě rozhodilo, že jsem prohrál ten třetí set. Do té doby jsem byl na stole dominantní a sám sebe se ptám, jak jsem to vlastně mohl prohrát. Zkazil jsem příjem, on trefil nějaký náhodný úder a najednou se to semlelo a vlastně ani nevím jak,“ neskrýval zklamání z nevydařeného semifinále český hráč.

Celý díl s hráčem německého Saarbrückenu je ke zhlédnutí ZDE. Nově si také můžete pustit audioverzi v podcastových aplikacích.