K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hungarian Open nakonec bez medailového úspěchu


Šimon Bělík klepal s Polákem Kubikem na semifinálové dveře ve čtyřhře, leč marně

Jeden z turnajů letošního seriálu ITTF Junior Circuit, ze kterého čeští reprezentanti nepřivezou medaili, je Hungarian Junior & Cadet Open. Nedařilo se juniorů a nakonec odešli s prázdnou i kadeti a kadetky. V družstvech dvojici Linda Záděrová, Klára Hrabicová chyběly k bronzu v družstvech tři míčky, v deblu kadetů pak Šimon Bělík s Polákem Maciejem Kubikem prohráli čtvrtfinálovou bitvu 9:11 v pátém setu.

Byl to nejlepší český výsledek v individuálních kategoriích. Ve dvouhře totiž ostravský hráč prohrál s Taiwancem Li Hsin-Yu ve 3. kole, Linda Záděrová nestačila na Chorvatku Annu Arapovičovou už v kole druhém a Klára Hrabicová nepřešla ani první kolo, když podlehla Maďarce Dorotty Tolgyesové.

Do konce tohoto roku už je v kalendáři pouze jediný turnaj světového okruhu. Na Portugal Open, který se koná ve dnech 22. – 25. listopadu, je přihlášeno pět českých hráčů a hráček.

 

ITTF Premium Junior Circuit, Hungarian Junior & Cadet Open

Výsleky českých hráčů a hráček

Dvouhra kadetů, 2. kolo: Šimon BĚLÍK – Mate Ocsai (Maď.) 3:1 (1,7,-8,8), 3. kolo: Li Hsin-Yu (Taiwan) – Šimon BĚLÍK 3:1 (4,8,-8,7).

Dvouhra kadetek, 1. kolo: Dorottya Tolgyesová (Maď.) – Klára HRABICOVÁ 3:1 (-12,9,6,0), 2. kolo: Anna Arapovičová (Chor.) – Linda ZÁDĚROVÁ 3:2 (-10,5,-5,10,6).

Čtyřhra kadetů, čtvrtfinále: Mikkel Emborg, Daniel Simonsen (Dán.) – Šimon BĚLÍK, Maciej Kubik (Pol.) 3:2 (6,-5,11,-10,9).

Další informace o turnaji najdete ZDE