K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Informace o přerušení soutěží ČAST


Vedení asociace intenzivně jedná s NSA o možnosti spuštění extraligy mužů a žen

Výkonný výbor přijal rozhodnutím per rollam usnesení s ohledem na prodloužení nouzového stavu a souvisejících omezení z hlediska vývoje pandemie covid-19. Cílem ČAST je udržet kromě zdraví všech osob i sportovní činnost v co nejširším povoleném rozsahu dle úředních opatření, a to s maximálním důrazem na hygienické a bezpečnostní opatření proti šíření covid-19.

Na základě změny vládních krizových opatření ze dne 2. 11. 2020 o zákazu volného pohyb osob a umožnění spuštění profesionálních soutěží ve sportu je vedením asociace intenzivně jednáno s Národní sportovní agenturou (NSA) o podmínkách spuštění extraligy mužů a žen.

Z výše uvedených důvodů se v současnosti odkládá 7. kolo extraligy mužů, plánované v termínu 5. – 6. 11. 2020. O utkáních 8. kola ELM a 9. a 10. kola ELŽ  v termínech 12. – 15. 11. 2020 bude rozhodnuto na základě výsledku jednání s NSA.

Všechny ostatní soutěže, tedy ligové soutěže mužů i žen, Český pohár i bodovací turnaje mládeže jsou rovněž odloženy. Výkonný výbor ČAST doporučuje obdobný postup i při řízení krajských a regionálních soutěží.

Kompletní znění rozhodnutí VV ČAST najdete ZDE