K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Kadeti jako jediní postoupili v Belgii do čtvrtfinále


Tři týmy postavili Češi v soutěži kadetů, do play off se probojoval pouze ten první

Soutěžemi družstev se přehoupl turnaj 2019 ITTF Junior Circuit Premium v belgickém Spa do své druhé poloviny. Junioři a juniorky pokračovali v nevýrazných výkonech, naopak v kategorii kadetů potvrdilo nejlepší české družstvo svoje papírové ambice.

Trojice Šimon Bělík, Ondřej Květon a Martin Skotnica je prvním nasazeným týmem a v základní skupině bez ztráty bodu přehrála Irsko a Ukrajinu. Kadeti jsou bohužel jediným českým družstvem, které se dokázalo probojovat do play off.

Ve čtvrtek turnaj pokračuje nejen závěrečnými boji v soutěžích družstev, ale také zahájí své individuální soutěže jednotlivci v kategorii kadetů. Celý turnaj pak vyvrcholí v pátek.

 

2019 ITTF Junior Circuit Premium, Belgium Junior & Cadet

Výsledky českých hráčů a hráček

Družstva juniorů

Skupina 2: Moldavsko, Portoriko – ČESKÁ REPUBLIKA 3:1. Felix Cozmolici – Adam ŠTALZER 3:1 (5,-9,8,7), Angel Naranjo – Filip ČERNOTA 3:0 (10,8,7), Jabdiel Torres – Jan MOKREJŠ 1:3 (-9,8,-7,-6), Angel Naranjo – Adam ŠTALZER 3:1 (8,-6,7,9). Indie, Írán – ČESKÁ REPUBLIKA 3:1. Amin Ahmadian – Filip ČERNOTA 3:0 (8,2,11), Manush Utphalbhai Shah – Adam ŠTALZER 3:0 (8,1,7), Roegan Albuquerque – Jan MOKREJŠ 2:3 (13,-9,4,-4,-8), Manush Utphalbhai Shah – Filip ČERNOTA 3:1 (-7,3,5,3).

Skupina 6: Itálie – ČESKÁ REPUBLIKA, Francie 3:0. Andrea Puppo – Matěj STACH 3:1 (8,5,-6,6), Carlo Rossi – Filip VYBÍRAL 3:0 (5,9,6), John Oyebode – Jean Rassow 3:2 (12,9,-10,-8,5). Belgie – ČESKÁ REPUBLIKA, Francie 3:0. Olav Kosolosky – Jean Rassow 3:0 (2,9,8), Adrien Rassenfosse – Filip VYBÍRAL 3:0 (8,4,2), Nicolas Degros – Matěj STACH 3:0 (4,1,6). Německo 2 – ČESKÁ REPUBLIKA, Francie 3:0. Dominik Jonack – Matěj STACH 3:1 (-7,6,9,11), Tom Mykietyn – Jean Rassow 3:1 (5,-10,10,8), Heye Koepke – Filip VYBÍRAL 3:0 (14,3,4).

Družstva juniorek

Skupina 1: Čína – ČESKÁ REPUBLIKA 3:0. Zang Xiaotong – Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (6,4,8), Huang Yingqi – Linda ZÁDĚROVÁ 3:1 (5,7,-5,4), Li Yuqi – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:0 (5,5,6). Rusko – ČESKÁ REPUBLIKA 3:0. Kristina Kazantsevová – Kristýna PĚNKAVOVÁ 3:1 (8,-6,7,7), Anastasia Kolischová – Linda ZÁDĚROVÁ 3:0 (11,11,3), Jekatěrina Zironovová – Anna KLEMPEREROVÁ 3:0 (8,7,10).

Družstva kadetů

Skupina 1: ČESKÁ REPUBLIKA 1 – Irsko 3:0. Ondřej KVĚTON – Tom Colvin 3:1 (4,6,-10,7), Šimon BĚLÍK – Dillon Byrne 3:0 (6,8,8), Ondřej KVĚTON, Martin SKOTNICA – Dillon Byrne, Maitiu Heckmann 3:2 (3,-3,10,-10,5). ČESKÁ REPUBLIKA 1 – Ukrajina 3:0. Ondřej KVĚTON – Stepan Mul 3:0 (8,5,7), Šimon BĚLÍK – Yaroslav Oleskevych 3:0 (7,5,8), Ondřej KVĚTON, Šimon BĚLÍK – Mykyta Zavada, Yaroslav Oleskevych 3:1 (-10,13,12,8).

Skupina 6: ČESKÁ REPUBLIKA 2 – Anglie 2 3:0. Vít KADLEC – Thomas Rayner 3:1 (-6,6,6,7), Štěpán BRHEL – Jie Fu Tham 3:2 (-12,-4,6,9,7), Vít KADLEC, Štěpán BRHEL – Thomas Rayner, Jie Fu Tham 3:2 (-10,-10,9,12,7). Španělsko – ČESKÁ REPUBLIKA 2 3:0. Miguel Angel Pantoja – Štěpán BRHEL 3:1 (7,-7,9,15), Daniel Berzosa – Vít KADLEC 3:2 (8,9,-7,-7,13), Miguel Angel Pantoja, Daniel Berzosa – Vít KADLEC, Štěpán BRHEL 3:2 (8,9,-7,-7,13).

Skupina 10: ČESKÁ REPUBLIKA 3 – Singapur 3:0. Matyáš LEBEDA – Nicholas Tan 3:1 (11,7,-8,5), Daniel KOŠŤÁL – Ellsworth Le 3:0 (9,5,9), Matyáš LEBEDA, Daniel KOŠŤÁL – Nicholas Tan, Ellsworth Le 3:0 (11,8,8). Belgie, Slovensko – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:2. Nicolas Kubala – Bořek OTÁHAL 3:1 (-13,7,7,11), Gabriel Stanescu – Matyáš LEBEDA 3:1 (8,-7,9,10), Nicolas Kubala, Gabriel Stanescu – Matyáš LEBEDA, Daniel KOŠŤÁL 0:3 (-7,-8,-8), Nicolas Kubala – Matyáš LEBEDA 1:3 (-8,10,-4,-10), Gabriel Stanescu – Bořek OTÁHAL 3:1 (4,10,-10,7). Itálie 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:1. Federico Vallino Costassa – Daniel KOŠŤÁL 3:2 (-6,-7,6,12,6), Leonardo Bassi – Bořek OTÁHAL 3:0 (4,6,11), Federico Vallino Costassa, Leonardo Bassi – Bořek OTÁHAL, Daniel KOŠŤÁL 1:3 (9,-6,-10,-9), Leonardo Bassi – Daniel KOŠŤÁL 3:0 (5,6,7).

Družstva kadetek

Skupina 2: ČESKÁ REPUBLIKA, Kanada – Anglie 2 3:2. Tereza BÁRTOVÁ – Mari Baldwinová 1:3 (-4,9,-9,-8), Crystal Liu – Mille Rogovová 2:3 (9,-12,9,-8,-4), Tereza BÁRTOVÁ, Crystal Liu – Mari Baldwinová, Mille Rogovová 3:1 (8,-8,10,11), Tereza BÁRTOVÁ – Mille Rogovová 3:2 (-5,3,-13,8,5), Crystal Liu – Mari Baldwinová 3:1 (-4,4,5,11). Taiwan – ČESKÁ REPUBLIKA, Kanada 3:0. Tsai Yun-En – Tereza BÁRTOVÁ 3:0 (8,6,8), Liu Ru-Yun – Crystal Liu 3:0 (5,6,2), Tsai Yun-En, Liu Ru-Yun – Tereza BÁRTOVÁ, Crystal Liu 3:1 (8,-5,7,8).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky