K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Kadeti minimálně bronzoví

Kadeti minimálně bronzoví

Ve čtvrtfinále družstvech kadetů porazili čeští reprezentanti Chorvaty a vybojovali minimálně bronzovou medaili. Dva body uhrál Tomáš Tregler, třetí přidal ve čtyřhře s Michalem Hájkem.

Družstvo kadetů využilo svou nabídnutou šanci a má již jistou medaili. V celkově nervózním zápase vyhráli naši mladí reprezentanti s Chorvatskem 3:1. Scénář průběhu utkání je v podstatě stále stejný. T.Tregler vyhrává obě své dvouhry a třetím bodem bývá zpravidla čtyřhra. I tentokrát to nebylo jinak. Tomáš nezaváhal ve svých obou dvouhrách a čtyřhra Tregler s Hájkem získali důležitý bod. Je potřeba vyzvednou výkon T.Treglera, na kterém visí tíha úspěchu. Hraje v pohodě, velmi agresivně ze všech možných pozic oběma stranami pálky. Ve svém druhém utkání vedl Tregler 2:1 na sety a 8:5, Chorvat Kovac otočil stav na 9:8 v jeho prospěch. V této chvíli trenér Plachý zastavil hru time autem a zklidnil svého svěřence. Ve třech po sobě následujících míčích byl Tomáš úspěšnější a semifinále bylo na světě. Zatřepálek sice bod nezískal, přesto předvedl velmi dobrý výkon s Chorvatskou jedničkou Kovacem. Moc se mi líbil Hájek, který vyniká výbornou hrou nad stolem. Jako levák má optimální předpoklady perfektně umisťovat míčky především při příjmu. Několikrát nechytatelně flipoval proti Chorvatské dvojici a narušoval tím jejich rytmus hry a přechod do útoku.
Večer se střetnou kadeti v 19 hod o finále, soupeřem jim budou mladí Francouzi, kteří si poradili s Belgií 3:1. V druhém semifinále se utkají Angličané s Němci.

Junioři prohráli svůj úvodní zápas o umístění s Portugalskem 2:3 a budou hrát pouze o 13.-16.místo. Jejich výkonu dnes celkově chyběla jiskra. Jančařík prohrál s Freitasem a Obešlo na dvojce zůstal bez bodu. Schwarzer se vrátil do sestavy juniorů a vyhrál po výhodách v pátém setu s Portugalskou trojkou.