K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Příspěvek JčKSST oddílům s aktivní mládeží

Vážení zástupci oddílů stolního tenisu,

JčKSST dostal v závěru roku přislíbenou mimořádnou dotaci od ČAST  ve výši 100 tis. Kč, kterou je třeba vyčerpat do konce roku 2017. Jedinou možností, jak tuto dotaci můžeme účelně vyčerpat, je přeposlat ji oddílům s aktivní mládeží.

Za kritérium pro rozdělení dotace jsme zvolili „počet členů oddílu v žebříčku Jihočeského kraje“ – aktuální stav dle tabulky BTM na konci roku 2017, dále „počet členů oddílu v žebříčku ČR“ – opět aktuální stav na konci roku 2017. Obě tabulky můžete najít na www.ping-pong.cz. Váha při rozdělení dotace je žebříček ČR : žebříček JčK = 2 : 1 (28 bodů : 14 bodů). Podrobný výpočet a pořadí oddílů, včetně přidělených dotací, najdete v tabulce, která je ve druhé zprávě.

Žádám Vás tímto, abyste na částku uvedenou v tabulce vystavili fakturu. Jejím adresátem bude JčKSST z.s., Čéčova 625/26, 37004 České Budějovice, odesílatelem Váš oddíl. Text faktury:

Fakturujeme Vám náklady spojené s tréninkem, přípravou, organizací a účastí žactva a dorostu na akcích pořádaných ČAST a JčKSST z.s. v roce 2017.

Fakturovaná částka:   ……………………………………….

Fakturu zašlete co nejdříve e-mailem na adresu rhuska@volny.cz nejpozději do 28.12.2017, aby Vám mohl být příspěvek poukázán do konce roku 2017.

Současně mi dovolte, abych Vám v závěru roku popřál klidné prožití svátků vánočních a mnoho osobních i sportovních úspěchů v roce 2018.

S pozdravem

Pavel Hložek

Předseda

VV JčKSST