K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Zprávy STK č.8

Zprávy JčKSST

Jihočeský oblastní svaz stolního tenisu

sportovně technická komise

zprávy stk č.8 / 2006 - 2007

1. Tabulky, výsledky a úspěšnosti:

Tabulky naleznete zde, výsledky zde a úspěšnosti zde.

2. Rozhodnutí STK:

Utkání KP So Přídolí – So Studená

1) Výsledek utkání schválen
2) STK nařizuje oddílu So Přídolí, že od 1.1.2007 musí na všechna mistrovská utkání zajistit ve své herně takové osvětlení, které nebude v rozporu se SŘ (např. nainstalovat nad každým stolem přídavné osvětlení).

Utkání KP TJ Blatná – So Přídolí

1) Výsledek utkání schválen
2) STK nařizuje oddílu TJ Blatná, že od 1.1.2007 musí na všechna mistrovská utkání zajistit ve své herně zatemnění všech oken tak, aby do herny nevstupovalo denní světlo.

Odůvodnění: STK přihlédla ke skutečnosti, že ve zmiňovaných hernách se hraje několik let bez protestů a z tohoto důvodu upustila od kontumací utkání.
Závěr: Při opakování stejného problému budou utkání kontumována ve prospěch hostujících družstev.

3. Změny v adresáři vedoucích družstev:

KS „C“, VS Tábor B, Radek Losos, mobil: 724 039 713

4. Zpráva ČMKV:

ČMKV Praha pořádá zájezd sportovců na 7.ME, který se uskuteční 23.6. – 2.7.2007 v Rotterdamu, Holandsko. Předpokládaná účast 120 lidí. Z českých Budějovic pojede hotelbus pro 18 lidí perfektně vybavený lůžkama, videem a v ceně je plná penze (snídaně, oběd, večeře). Startovné na ME je 110 Eur, předpokládaná cena 8-9 tisíc Kč. Zájemci se mohou obratem přihlásit na adrese: Smolík Pavel, Pražská 111, 370 04 České Budějovice, mobil: 721 485 820.

5. Upozornění STK:

STK upozorňuje, že v poslední době se přestalo psát v zápise S před střídajícím hráčem a tím vznikají chyby pro výpočet úspěšnosti. Žádám všechny vedoucí družstev, aby vždy dohlédli na rozhodčího, zda na tuto skutečnost nezapomněl.

6. Přílohy:

Aktualizace pravidel ST

Josef Masáček
předseda STK