K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

KT Praha přivítá v úvodu druhé třetiny extraligy mužů celek TTC Ostrava 2016


Tomáš Pavelka a jeho spoluhráči budou chtít navázat na výhru z prvního kola

Velmi poutavým duelem druhého týmu tabulky se čtvrtým začne 8. kolo extraligy mužů. Ve čtvrtek od 18:00 se před kamerami ping-pong.tv střetnou KT Praha a TTC Ostrava 2016, v první třetině se z vítězství 4:1 radoval pražský celek, uspěje nyní i v domácím prostředí?

Pozvání do předzápasového studia přijal David Půlpán, český reprezentant v para stolním tenise a trojnásobný juniorský mistr světa. Připravena je také divácká soutěž, aktuální otázka zní: Kolik bude v utkání KT Praha vs. TTC Ostrava 2016 odehráno pětisetových zápasů? Možnost A: 2 a méně, možnost B: 3 a více. Tentokráte si cenu v podobě poukázky v hodnotě 500 Kč do obchodu STOTEN a kalendáře ČAST pro rok 2020 odnesou dva výherci, jeden bude vylosován z odpovědí na facebooku, druhý pak z odpovědí na instagramu.

Tým KT Praha po úvodní třetině soutěže potvrzuje roli jednoho z favoritů na titul. Drží se na druhém místě s bilancí pěti vítězství a dvou porážek, které zaznamenal s družstvem TJ Ostrava KST a El Niněm. Mančaft trenéra Milana Orlowského profituje z vyrovnaného a zkušeného kádru, jedničkou týmu je Tomáš Pavelka (8/2), solidní bilanci mají také Martin Olejník (8/4) a Bohumil Vožický (6/4).

Ještě před čtvrtečním utkání s TTC Ostrava 2016 odehraje KT další náročný souboj, ve středu od 17:00 se v předehrávce 9. kola představí v Chebu.

Úřadující vicemistr TTC Ostrava 2016 se po slabším úvodu sezony, kdy prohrál tři ze čtyř utkání, dostal do formy a aktuálně drží sérii tří vítězství v řadě. Doma přemohl poměrem 4:1 Havířov, vyválčil výhru 4:3 s Chebem a naposledy si 4:1 poradil s Libercem.

Kádr Ostravy se opírá o vyrovnanou dvojici Ondřej Bajger (7/6) a Chilan Felipe Olivares (6/7), sekundují jim mladí Šimon Bělík (2/2) a Tomáš Koldas (2/5). Tento kvartet také představuje jediného českého zástupce v Lize mistrů, kde tým trenéra Tomáše Demka sbírá cenné zkušenosti.

V prvním kole si družstvo KT Praha odvezlo z Ostravy vítězství 4:1, a to ještě nastoupilo bez Bohumila Vožického, za kterého zaskočil Jindřich Panský. Povede se mu navázat na tento úspěch i v domácím prostředí?

Zbylé tři duely 8. kola se odehrají v pátek. Havířov přivítá Sokol Hradec Králové, TJ Ostrava KST vyzve pražské El Niňo a Cheb vyrazí do Liberce.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Program 8. kola

Čtvrtek 14. 11.

KT Praha – TTC Ostrava 2016 (18 hodin, živě ZDE)

Pátek 15. 11.

SKST Baník Havířov – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (17)

TJ Ostrava KST – SF SKK El Niňo Praha (17)

SKST EUROMASTER Liberec – SKST Cheb (18)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE