K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Kvalifikaci na šampionát do 21 let vyhráli Górecki a Pěnkavová


Jan Górecki ve finále porazil Jana Žaloudíka z Františkových Lázní

Čtyři nejlepší hráči a hráčky kvalifikačního turnaje o postup na mistrovství republiky juniorů a juniorek do 21 let si zajistili místa na březnovém šampionátu. V kategorii juniorů se v Havlíčkově Brodu představilo celkem 34 hráčů, v kategorii juniorek 9 hráček.

Vítězství vybojovali Jan Górecki z Baníku Havířov a Kristýna Pěnkavová z SKST Vlašim. Ve dvouhře juniorů si postup vybojovali také Jan Žaloudík (SK TTC Františkovy Lázně), František Onderka (TJ Ostrava KST a Ondřej Lapčík (Agrotec Hustopeče). Na mistrovství republiky si právo účasti vybojovaly v juniorkách do 21 let také Klára Hrabicová (SKST Baník Havířov), Jana Vašendová (TJ Ostrava KST) a Tereza Pytlíková (SKST Vlašim).

 

Kvalifikační turnaj na mistrovství ČR juniorů a juniorek do 21 let

Závěrečné výsledky

Dvouhra juniorů do 21 let, semifinále: Jan ŽALOUDÍK (SK TTC Františkovy Lázně) – František ONDERKA (TJ Ostrava KST) 3:2 (5,-6,9,-5,11), Jan GÓRECKI (SKST Baník Havířov) – Ondřej LAPČÍK (Agrotec Hustopeče) 3:0 w.o., o 3. místo: František ONDERKA – Ondřej LAPČÍK 3:0 w.o., finále: Jan GÓRECKI – Jan ŽALOUDÍK 3:1 (5,-7,7,11).

Dvouhra juniorek do 21 let, finálová skupina: 1. Kristýna PĚNKAVOVÁ (SKST Vlašim) 3 vítězství / 0 porážek, 2. Klára HRABICOVÁ (SKST Baník Havířov) 2/1, 3. Jana VAŠENDOVÁ (TJ Ostrava KST) 1/2, 4. Tereza PYTLÍKOVÁ (SKST Vlašim) 0/3.

Kompletní výsledky najdete ZDE