K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Kvalitní soupeři českých hráčů na úvod Austria Open


Karin Adámkovou čeká ve 2. kole německá star Petrissa Soljaová

Netřeba zdůrazňovat, že turnaj seriálu 2019 ITTF World Tour Platinum v Rakousku je mimořádně skvěle obsazen. Dvoudenní kvalifikaci dvouhry musí hrát například 18. hráč světového žebříčku mužů Korejec Lee Sangsu a aktuálně 15. hráčka žebříčku Němka Petrissa Soljaová (ta ovšem byla v době podání přihlášky na 21. místě).

A právě proti německé hvězdě změří síly na úvod kvalifikace česká reprezentantka Karin Adámková. Bude to až ve 2. kole, ovšem i tak je to los více než krutý. O mnoho lépe na tom nejsou ani další české ženy. Anetu Širučkovou čeká Japonka Hina Hayatová (25. na žebříčku), Dana Čechová bude hrát proti Číňance Fan Siqi (155.) a Hana Matelová má papírově nejslabší soupeřku Chorvatku Ivanu Malobabičovou (220.).

Z pětice českých mužů budou tři hrát už první kolo. Tomáš Konečný s Japoncem Hibiki Tazoe (384.), Tomáš Tregler s Belgičanem Laurensem Devosem (249.) a Tomáš Polanský se Švýcarem Dorianem Girodem (593.). Ve druhém kole do soutěže vstoupí Lubomír Jančařík a jeho soupeřem bude Číňan Liu Dingshuo (51.). Jediný, kdo před turnajem ještě čeká, je Pavel Širuček. Ten nastoupí proti vítězi zápasu Martin Radel (Rak.)/Marek Badowski (Pol.).

 

2019 ITTF World Tour Platinum, bet-at-home.com Austrian Open

Soupeři českých hráčů a hráček v kvalifikaci

Dvouhra mužů, 1. kolo: Tomáš KONEČNÝ – Hibiki Tazoe (Jap.), Tomáš TREGLER – Laurens Devos (Bel.), Tomáš POLANSKÝ – Dorian Girod (Švýc.), 2. kolo: Lubomír JANČAŘÍK  – Liu Dingshuo (Čína), Pavel ŠIRUČEK – Martin Radel (Rak.)/Marek Badowski (Pol.).

Dvouhra žen, 2. kolo: Karin ADÁMKOVÁ – Petrissa Soljaová (Něm.), Aneta ŠIRUČKOVÁ – Hina Hayatová (Jap.), Hana MATELOVÁ – Ivana Malobabičová (Chorv.), Dana ČECHOVÁ – Fan Siqi (Čína)

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE