K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Letošní tour završila ZŠ ve Studénce


Na poslední letošní show se dětem zvlášť líbily ministoly

Poslední show v tomto roce hostovala ve Studénce. Hned po příjezdu na nás čekalo dvacet natěšených deváťáků, díky kterým jsme trhli časový rekord v instalaci techniky a přípravě stanovišť. Protože je na škole také několik dětí s tělesným postižením, dopředu jsme upravili všechna stanoviště, aby si zábavu mohly jaksepatří užít. Jejich rozzářené oči nám byly velkou odměnou. Protože pedagogičtí asistenti onemocněli, převzala jejich úlohu sama paní ředitelka, Jana Matheeová.

Show začala krátkým vstupem moderátora, který děti na program ještě více navnadil. Po něm nastoupila na scénu superhrdinka Iveta Vacenovská. V napínavé exhibici se utkala s místním aktivním oddílem stolního tenisu TJ MSV Studénka. V čele oddílu stojí předseda Jiří Karlík, který se aktivně zasadil o to, aby se show z projektu Všichni za stůl 3 pro žáky základní školy uskutečnila. Nechyběl také trenér Martin Vojtěšek a další čtyři žáci oddílu. Utkání sledovalo publikum se zaujetím a napjatým očekáváním.

Po exhibici se žáci rozmístili k připraveným stanovištím, kde na ně čekala spousta zajímavých aktivit. Celá sestava oddílu TJ MSV Studénka v čele s Ivetou učila děti základy a pravidla hry u ministolů. Nechyběl ani tradiční oblíbený malovací koutek, soutěže, sportování a další.

Děti byly z programu nadšené. Prožily den nabitý zábavou, odpočinuly si od vyučování, naučily se základy stolního tenisu a poznaly, že ping-pong je báječný sport. Potěšily je také dárky, které jsme jim mohli věnovat na památku díky našim partnerům, společnostem BubbleJoy a Pražská plynárenská.

Ve Studénce jsme sice završili šňůru letošních show, ale nezastavujeme a jedeme dál! V novém roce nás čekají další děti, kterým chceme rozdávat radost. Přejeme vám krásné Vánoce, šťastný nový rok a těšíme se brzy na viděnou!