K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Liberec v extraligové předehrávce těsně porazil Havířov


Jakub Seibert pečetil vítězstvím nad Markem Čihákem v poslední dvouhře čtyřbodovou výhru

Mimořádně vyrovnaný souboj nabídla fanouškům předehrávka 10. kola nejvyšší domácí soutěže mužů. Liberec v ní porazil Havířov 4:2 a stále se drží mezi nejlepší čtyřkou celé soutěže. Domácí výborně začali, postupně vyhráli hned tři pětisetové bitvy a jejich vítězství nakonec bylo zasloužené.

V dobré formě se představil Mohamed Shouman. Egyptský stolní tenista, který před sezonou přestoupil z pražské Elizzy, se poprvé v sezoně představil v barvách Liberce. A hned premiérový zápas mu vyšel na jedničku, když porazil Radima Baka 3:0. Druhý bod po vydařeném obratu přidal Samuel Kalužný a hostům se vidina bodového zisku ztrácela.

Nakonec opravdu na body nedosáhli, byť k nim měli docela blízko. Petr David opět potvrdil, že je velikou oporou havířovského celku. Zařídil dva body, ovšem podobně jako v několika předchozích utkáních se k němu žádný ze spoluhráčů nepřidal. Bako prohrál těsně 2:3 s Kalužným a Čihák po další bitvě se Seibertem.

Nejlepší výměny z utkání si můžete prohlédnout ZDE

Kompletní záznam utkání naleznete ZDE

Pražské derby o první místo

V pátek extraligové kolo pokračuje dalšími třemi utkáními. Šlágrem bude pražské derby lídra tabulky s jeho nejbližším pronásledovatelem. Hráči El Niňa Praha se v něm budou určitě snažit vrátit týmu KT Praha jedinou porážku, kterou v aktuální sezoně zaznamenali.

V Ostravě se na stolech TTC představí hráči Sokola Hradec Králové, další dva týmy ze stejných měst budou hrát naopak na východě Čech. DTJ Hradec Králové hostí TJ Ostrava KST.

 

Extraliga mužů 2018/2019

Předehrávka 10. kola

SKST EUROMASTER Liberec – SKST Charvát Baník Havířov 4:2

Mohamed SHOUMAN – Radim BAKO 3:0 (5,6,15), Samuel KALUŽNÝ – Marek ČIHÁK 3:2 (-9,-14,9,8,9), Jakub SEIBERT – Petr DAVID 1:3 (-8,8,-10,-6), Samuel KALUŽNÝ – Radim BAKO 3:2 (6,7,-10,-8,6), Mohamed SHOUMAN – Petr DAVID 2:3 (9,-8,-7,7,-3), Jakub SEIBERT – Marek ČIHÁK 3:2 (5,-9,6,-9,5).

Další program 10. kola

Pátek, 4. ledna

TTC Ostrava 2016 – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz (18)

SF SKK EL Niňo Praha – KT Praha (18)

DTJ Hradec Králové – TJ Ostrava KST (18)

Kompletní informace o extralize mužů najdete ZDE