K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Liberečtí s Mohamedem Shoumanem chtějí do play off


V PingCastu #13 s Jakubem Seibertem se například dozvíte, jak sladké jsou egyptské sladkosti

Hostem dalšího dílu PingCastu byl dlouholetý hráč SKST Liberec Jakub Seibert. Společně s Lukášem Foffem zavzpomínal nejen na svá úspěšná léta v mládežnických kategoriích, na to, jak hrál v Ústí nad Labem s mladičkým Tomášem Polanským, ale hlavně se rozhovořil o letošní sezoně, kdy se do libereckého týmu vrátil Mohamed Shouman.

V sezoně 2018/2019 společně s tímto Egypťanem a Slovákem Samuelem Kalužným dosáhli Liberečtí v extralize na bronzové medaile. Ovšem nešlo se nezeptat na propad nejvyšší soutěží mužů až na samotné dno. Liberec skončil v minulém ročníku na poslední desáté příčce.

Nebylo snadné dostat z Jakuba Seiberta odpověď. „Nemáš tam nějakou jinou otázku,“ snažil se nejprve vykroutit, ale pak s úsměvem odpověděl: „Bylo to opravdu těžké. Nezačali jsme přitom špatně, vyhráli jsme hned druhý zápas, ale pak přišla ta hrozně dlouhá šňůra proher. Měli jsme hodně smůlu, ve spoustě zápasů jsme vedli, ale nakonec prohráli. Možná bychom skončili nakonec desátí, ale měli jsme mít mnohem víc výher na svém kontě. Bylo to na psychiku hodně těžké.“

O tom, že to nebudou mít hráči Liberce snadné ani letos, kdy se do týmu vrátil Egypťan Mohamed Shouman, se i Jakub Seibert přesvědčil hned v úvodním utkání doma s Hodonínem. Vyhráli ho 3:2 a fanoušci viděli dva těsné pětisetové zápasy. „Určitou nervozitu jsem cítil, to mívám pokaždé v těch prvních zápasech, ale nějaký flaschback z minulé sezony tam nebyl. Ve vynikající formě se vrátil do klubu Mohamed Shouman. On jednak brutálně shodil několik kilo a má vyrýsovanou postavu, ale taky předvedl na mistrovství Afriky, jak skvělý je to hráč. I proto máme za cíl určitě play off,“ řekl k úvodu nové extraligové sezony. Prozradil také pár historek, které jim Shouman vyprávěl po výhře Egypta v soutěži družstev na mistrovství Afriky.

Celý PingCast Speciál #8 si můžete poslechnout na Youtube kanálu České asociace stolního tenisu ZDE nebo na podcastových aplikacích Anchor, Breaker, Castbox, Google Podcast, Pocketcast, Radio Public, Spotify, Apple podcast a Overcast.