K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Martin Šíp a Kateřina Pisárová potvrdili role jedniček


Kateřina Pisárová ztratila na turnaji v Havířově pouze tři sety

Poslední žebříčkový turnaj v tomto roce sehráli mladší žáci a žákyně v Havířově. Dařilo se na něm favoritům, obě kategorie vyhrály nasazené jedničky, Martin Šíp z pražské Kotlářky a Katěřina Pisárová z Rakovníka.

Oba si na turnaji počínali suverénním způsobem. Martin Šíp ztratil na cestě za triumfem jen dva sety a ve finále porazil Lukáše Svobodu z Havlíčkova Brodu 3:0. Kateřina Pisárová se sice hodně nadřela ve čtvrtfinále, když porazila Kateřinu Ďulákovou ze Zlína až v pětisetové bitvě, ale jinak rovněž prošla celým turnajem bez zaváhání. Ve finále si poradila s Veronikou Polákovou 3:1.

 

Žebříčkové turnaje mládeže 2018

Mladší žáci, semifinále: Martin ŠÍP (SK DDM Kotlářka Praha) – Tomáš KMENT (SKST Baník Havířov) 3:1 (3,7,-8,4), Lukáš SVOBODA – Jakub HITZGER (oba HB Ostrov Havlíčkův Brod) 3:2 (5,5,-9,-4,8), finále: Martin ŠÍP – Lukáš SVOBODA 3:0 (8,8,7), o 3. místo: Jakub HITZGER – Tomáš KMENT 3:2 (-6,-3,6,8,8).

Mladší žákyně, semifinále: Kateřina PISÁROVÁ (KST Rakovník) – Vendula ŠICHANOVÁ (SK Dobré) 3:0 (8,5,8), Veronika POLÁKOVÁ (SKST Vlašim) – Adéla SAZIMOVÁ (SK Dobré) 3:0 (7,9,7), finále: Kateřina PISÁROVÁ – Veronika POLÁKOVÁ 3:1 (5,3,-8,6), o 3. místo: Vendula ŠICHANOVÁ – Adéla SAZIMOVÁ 3:1 (8,-7,8,9).

 

Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE