Zažij ping-pong
1.-3. 3. 2019
Teplice
Kochejte se nejlepšími, zahrajte si s nejlepšími!

Na mistrovství uvidíte to nejlepší z české pingpongové scény. Těšit se tak můžete na zkušené matadory jako jsou Karin Adámková, Hanka Matelová, Luboš Jančařík nebo Pavel Širuček. Uvidíte i mnoho nadějných mladých talentů, kteří však dokážou vyřadit i dospělé TOP hráče.

Na hráče se však nemusíte jen dívat, nebo se s nimi fotit. Pár z vás bude moci svého favorita vyzvat v krátkém duelu. Zvládnete uhrát alespoň bod? Tak doražte a vyzkoušejte to!

Bavte se!

Atraktivní program vás čeká v sobotu i v neděli v každé volné minutě mezi zápasy. Ať už to budou soutěže o ceny, exhibice profesionálů, a nebo výzvy v podobě krátkých duelů s hráči. Bavit vás bude ostřílený moderátor.

Abyste mohli nerušeně sledovat utkání, bude pro děti připravena jedinečná pingpongová aréna, kde se o jejich program a bezpečí postarají naši promotéři.

Slavnostní vyhlášení hráčů roku

Letošní vyhlášení ankety Stolní tenista roku 2018 bude pomyslným zlatým hřebem celého turnaje. Proběhne mezi finálovými zápasy čtyřher. Výherci budou odměněni originálními cenami. A těšit se můžete také na exhibici, jaká se hned tak nevidí!

Talent roku či nejsympatičtější hráč/ka?
Hlasovat můžete i vy.


KDY
sobota 2. 3. a neděle 3. 3. 2019
v pátek 1. 3. kvalifikační utkání

ČAS ZAHÁJENÍ
9.15 (sobota 2. 3.)

KDE
Sportovní hala Teplice
Na Stínadlech 3280
VSTUPENKY
dospělí: 80 Kč
děti: do 18 let ZDARMA!

Chci rezervaci

Vstupenku bude možné zakoupit
i přímo na místě