K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

MEJ v Chorvatsku pokračuje soutěžemi kadetů a kadetek


Napodobí někdo ve Varaždinu juniorku Lindu Záděrovou, která si přivezla bronz ze čtyřhry?
Foto: ettu.org

Po dvoudenní přestávce pokračuje ve Varaždinu mládežnický evropský šampionát. Tentokrát budou o medaile bojovat kadeti a kadetky U15. Pochopitelně mezi účastníky nechybí česká výprava, která se pokusí navázat na výkony svých starších reprezentačních kolegů a kolegyň.

Model šestidenních soutěží je úplně stejný, jako tomu bylo v případě juniorské kategorie. Nejprve se bude soutěžit v družstvech, pak přijdou na řadu kategorie jednotlivců.

Čeští kadeti pod vedením trenéra Bohumila Vožického zahájí v úterý 27. července souboje ve skupině C, kde budou jejich soupeři týmy Ruska, Německa a Itálie. Družstvo tvoří Martin Šíp, Štěpán Brhel, Jindřich Morávek a David Sochor, několik málo turnajů před šampionátem přitom naznačilo, že zejména díky vynikající formě dvojice Martin Šíp a Štěpán Brhel by mohli kadeti pomýšlet na velmi slušné umístění.

Kadetky na tom na turnajích v Havířově nebo ve Slovinsku nebyly zdaleka tak dobře, přesto má trenér Tomáš Vrňák určitě na čem stavět. Vyrovnané kvarteto Adéla Sazimová, Vendula Šichanová, Magdaléna Ščibraniová a Veroninka Poláková bude mít jako hlavní cíl udržet místo v elitní divizi i pro příští šampionát.

 

Mistrovství Evropy juniorů, Varaždin

Los českých družstev

Družstva kadeti U15

Skupina C: ČESKÁ REPUBLIKA, Rusko, Německo, Itálie

Družstva kadetky U15: Slovensko, Francie, ČESKÁ REPUBLIKA, Belgie

 Kompletní výsledky najdete ZDE