K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Memoriál Milana Hrachového proběhne v původním termínu na konci srpna


Z vítězství v loňském ročníku se v kategorii žen radovala Tamara Tomanová

Letošní ročník Memoriálu Milana Hrachového ve Frýdlantu nad Ostravicí bude jedním z vůbec prvních turnajů po dlouhé přestávce zaviněné pandemií koronaviru. Uskuteční se v původně plánovaném termínu v hale EDIMEX na Sportovní ulici 29. a 30. srpna 2020.

Pořadatelem mezinárodního turnaje je Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Českou asociací stolního tenisu. Letos je vypsán v devíti kategoriích od dorostu až po veterány. A nechybět bude také oblíbený turnaj neregistrovaných hráčů a hráček.

Na programu turnaje budou 29. srpna dvouhry dorostu do 18 let a juniorů do 21 let, o den později budou o stupně vítězů bojovat ve dvouhrách muži a ženy, ale také samostatné dvě kategorie registrovaných veteránů mužů i žen nad 40 let a společná kategorie neregistrovaných hráčů a hráček. Výsledky turnajů dorostenců a dorostenek do 18 let se tradičně započítávají do českého žebříčku.

V loňském roce se z vítězství v nejprestižnějších kategoriích radovali ve dvouhře mužů Slovák Alexander Valuch a Tamara Tomanová, kategorii do 21 let ovládli František Onderka a Nikita Petrovová.

Přihlášky na turnaj můžete už nyní zasílat na e-mailovou adresu: marie.hrachova@centrum.cz. Bližší informace k Memoriálu Milana Hrachového poskytne Marie Hrachová, tel: 603 814 069.

Podrobné informace o turnaji najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky