K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Memoriál Milana Hrachového se v létě uskuteční už poosmé


Oblíbený turnaj je naplánován tradičně na konec srpna, přihlásit se můžete už nyní

Na loňském ročníku Memoriálu Milana Hrachového ve Frýdlantu nad Ostravicí startovalo rekordních 167 hráčů a hráček. Ředitelka turnaje Marie Hrachová pevně věží, že letos jich bude minimálně stejný počet. V pořadí už 8. ročník turnaje se uskuteční v už tradičním termínu v tenisové hale Panorama Real Estate na Sportovní ulici ve dnech 28. a 29. srpna 2021.

Pořadatelem mezinárodního turnaje je Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Českou asociací stolního tenisu. Letos je vypsán v kategoriích od dorostu až po veterány. A nechybět bude také oblíbený turnaj neregistrovaných hráčů a hráček.

Na programu turnaje budou 28. srpna dvouhry dorostu do 18 let a juniorů do 21 let, o den později budou o stupně vítězů bojovat ve dvouhrách muži a ženy, ale také samostatné dvě kategorie registrovaných veteránů mužů i žen nad 40 let a společná kategorie neregistrovaných hráčů a hráček. Výsledky turnajů dorostenců a dorostenek do 18 let se tradičně započítávají do českého žebříčku.

V loňském roce se z vítězství v nejprestižnějších kategoriích radovali ve dvouhře mužů Tomáš Martinko a dvouhře žen Karin Adámková, kategorii do 21 let ovládli Ondřej Květon a Zdena Blašková.

Přihlášky na turnaj můžete už nyní zasílat na e-mailovou adresu: marie.hrachova@centrum.cz. Bližší informace k Memoriálu Milana Hrachového poskytne Marie Hrachová, tel: 603 814 069.

Podrobné informace o turnaji najdete ZDE