K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Memoriál Milana Hrachového se v srpnu uskuteční už pošesté


Loňským vítězem dvouhry mužů byl český reprezentant Pavel Širuček

Turnaj v městě pod Beskydami letos napíše šestou kapitolu. Memoriál Milana Hrachového je díky skvělé organizaci s zajímavě zvolenému termínu oblíbeným podnikem na začátku nové sezony. I letos se uskuteční ve sportovní hale EDIMEX ve Frýdlantu nad Ostravicí a opět je vypsán v osmi kategoriích. Jeho termín je 24. a 25. srpna, tedy přesně ve dnech, kdy v Olomoucí vrcholí Czech Open.

Pro organizátory tak skýtá ideální možnost pozvat na turnaj hráče a hráčky, kteří na podniku ITTF World Tour neuspějí v kvalifikaci a budou mít tedy volný víkend.

Pořadateli mezinárodního turnaje jsou Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí a Česká asociace stolního tenisu. Letos je vypsán v osmi kategoriích. Na programu turnaje budou 24. srpna dvouhry dorostu do 18 let a juniorů do 21 let, o den později budou o stupně vítězů bojovat ve dvouhrách muži a ženy, ale také samostatné kategorie registrovaných veteránů nad 40 let a neregistrovaných veteránů nad 40 let. Výsledky turnajů dorostenců a dorostenek do 18 let se tradičně započítávají do českého žebříčku.

V loňském roce se z vítězství v nejprestižnějších kategoriích radovali ve dvouhře mužů Pavel Širuček a Dana Čechová, kategorii do 21 let ovládli Jiří Martinko a Tereza Pytlíková.

Přihlášky na turnaj můžete už nyní zasílat na e-mailovou adresu: marie.hrachova@centrum.cz. Bližší informace k Memoriálu Milana Hrachového poskytne Marie Hrachová, tel: 603 814 069.

Podrobné informace o turnaji najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky