K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Memoriál Milana Hrachového už o tomto víkendu


Česká reprezentantka Karin Adámková je mezi přihlášenými na letošní ročník turnaje

O tomto víkendu se uskuteční už 7. ročník Memoriálu Milana Hrachového ve Frýdlantu nad Ostravicí. Bude jedním z vůbec prvních turnajů dospělých po dlouhé přestávce zaviněné pandemií koronaviru. Hrát se bude v původně plánovaném termínu v hale PANORAMA SPORT na Sportovní ulici 29. a 30. srpna 2020.

Pořadatelem mezinárodního turnaje je Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Českou asociací stolního tenisu a tradičně jeho ředitelkou Marie Hrachová. „Máme vše připraveno. Oficiální uzávěrka přihlášek podle propozic už sice skončila, ale podobně jako v minulých letech neodmítneme ani letos nikoho, kdo se přihlásí ještě nyní,“ říká bývalá úspěšná česká reprezentantka a dodává: „Mezi přihlášenými je řada hráčů a hráček z extraligy. Hrát budou například Karin Adámková, Zdena Blašková, přihlásit se slíbili hráči Havlíčkova Brodu, budou zástupci ze Slovenska i Polska. Věřím, že to bude pro všechny tradičně skvělý zážitek.“ Turnaj je vypsán v devíti kategoriích od dorostu až po veterány. A nechybět bude také oblíbený turnaj neregistrovaných hráčů a hráček.

Na programu turnaje budou 29. srpna dvouhry dorostu do 18 let a juniorů do 21 let, o den později budou o stupně vítězů bojovat ve dvouhrách muži a ženy, ale také samostatné dvě kategorie registrovaných veteránů mužů i žen nad 40 let a společná kategorie neregistrovaných hráčů a hráček. Výsledky turnajů dorostenců a dorostenek do 18 let se započítávají do českého žebříčku.

V loňském roce se z vítězství v nejprestižnějších kategoriích radovali ve dvouhře mužů Slovák Alexander Valuch a Tamara Tomanová, kategorii do 21 let ovládli František Onderka a Nikita Petrovová.

Přihlášky na turnaj můžete stále zasílat na e-mailovou adresu: marie.hrachova@centrum.cz. Bližší informace k Memoriálu Milana Hrachového poskytne Marie Hrachová, tel: 603 814 069.

Podrobné informace o turnaji najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky