K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Memoriál Milana Hrachového už za měsíc


Vloni vyhrál dvouhru mužů Slovák Alexander Valuch, sesadí ho letos z trůnu některý z českých hráčů?

Přesně za měsíc se uskuteční už 7. ročník Memoriálu Milana Hrachového ve Frýdlantu nad Ostravicí. Bude jedním z vůbec prvních turnajů po dlouhé přestávce zaviněné pandemií koronaviru. Hrát se bude v původně plánovaném termínu v hale PANORAMA SPORT na Sportovní ulici 29. a 30. srpna 2020. Ve stejném týdnu plánovaný turnaj Czech Open v Olomouci se letos bohužel neuskuteční, proto bude právě akce ve Frýdlantu nad Ostravicí příležitostí pro nejlepší české hráče a hráčky otestovat si svoji výkonnost před začátkem ligových soutěží.

Pořadatelem mezinárodního turnaje je Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí ve spolupráci s Českou asociací stolního tenisu a tradičně jeho ředitelkou Marie Hrachová. „Máme vše připraveno. Krásné ceny pro nejlepší hráče a hráčky ve všech kategoriích, pro fanoušky oblíbenou tombolu. Pevně věřím, že se i letos všichni skvěle pobavíme špičkovým stolním tenisem,“ říká bývalá úspěšná česká reprezentantka. Turnaj je vypsán v devíti kategoriích od dorostu až po veterány. A nechybět bude také oblíbený turnaj neregistrovaných hráčů a hráček.

Na programu turnaje budou 29. srpna dvouhry dorostu do 18 let a juniorů do 21 let, o den později budou o stupně vítězů bojovat ve dvouhrách muži a ženy, ale také samostatné dvě kategorie registrovaných veteránů mužů i žen nad 40 let a společná kategorie neregistrovaných hráčů a hráček. Výsledky turnajů dorostenců a dorostenek do 18 let se tradičně započítávají do českého žebříčku.

V loňském roce se z vítězství v nejprestižnějších kategoriích radovali ve dvouhře mužů Slovák Alexander Valuch a Tamara Tomanová, kategorii do 21 let ovládli František Onderka a Nikita Petrovová.

Přihlášky na turnaj můžete už nyní zasílat na e-mailovou adresu: marie.hrachova@centrum.cz. Bližší informace k Memoriálu Milana Hrachového poskytne Marie Hrachová, tel: 603 814 069.

Podrobné informace o turnaji najdete ZDE