K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Mistrovství České republiky se blíží, zaujme novou podobou


Tuzemská elita se ve dnech 1. až 3. března 2019 sjede do Teplic

Svátek všech českých příznivců stolního tenisu pomalu přichází. První víkend v březnu se v Teplicích uskuteční další ročník mistrovství České republiky, který se ponese v novém, atraktivnějším duchu.

Bude poutavější, barevnější, zábavnější. Zkrátka lepší. Organizátoři tvoří program a formu turnaje tak, aby všichni tatínci, maminky a jejich ratolesti vnímali nadcházející MČR jako ideální možnost, jak strávit den, nejlépe celý víkend.

Na návštěvníky čeká řada novinek. Vůbec poprvé dostane MČR jedinečnou vizuální tvář. Sobotním a nedělním programem provede atraktivní moderátor DJ Lowa. Volné chvíle mezi zápasy vyplní zábavnými vstupy, exhibicemi a soutěžemi. Aby mohli dospělí nerušeně sledovat utkání, bude pro děti připravena jedinečná ping-pongová aréna, kde se o jejich program a bezpečí postarají zkušení promotéři.

A co hráči? Samozřejmě i jim se dostane zvýšené pozornosti a péče. Proto například vyhlašování ankety stolního tenisty roku proběhne mezi finálovými zápasy čtyřher, aby byli přítomni všichni hráči a co nejvíce diváků. Moderátor výherce odmění originálními cenami. Krátkou výměnu s profíky si střihnou diváci i moderátor a prostor dostane také exhibice, jaká se hned tak nevidí.

Veškeré podstatné informace najdete na sociálních sítích a webu ČAST nebo na Facebooku Mistrovství České republiky ve stolním tenise. Od nového roku také začne fungovat webová stránka věnovaná MČR na adrese www.ping-pong.cz/mistrovstvi/mcr.