K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Mladší žactvo svede o víkendu v Jaroměři boje o mistrovské tituly


Zlato ve dvouhře obhajuje Štěpán Brhel

Posledním letošním republikovým šampionátem jednotlivců je mistrovství mladšího žactva, které o víkendu 11. a 12. května proběhne v Jaroměři. Ve startovních listinách nechybí nikdo z předních příček žebříčku, největšími favority jsou Štěpán Brhel (SKST Hodonín) a Kateřina Pisárová (KST Rakovník).

Ve dvouhře mladších žáků bude na obhajobu loňského titulu útočit Štěpán Brhel. Talentovaný stolní tenista z Hodonína se prosadil na stupně vítězů už na šampionátu staršího žactva, kde vybojoval bronz, v Jaroměři jistě bude mít v hledáčku kov nejcennější. Jeho největšími soupeři by podle papírových předpokladů měli být Martin Šíp (SK DDM Kotlářka Praha), Tomáš Kment (SKST Baník Havířov) či Jindřich Morávek (TJ Jiskra Strážnice).

Nasazenou jedničkou ve dvouhře mladších žákyň je Kateřina Pisárová, která má ovšem zdatnou konkurenci v podobě dvou nadějí z týmu SK Dobré Adély Sazimové a Venduly Šichanové. Mezi aspirantky na pódiové umístění patří také Adéla Zoubková (TJ Sokol PP Hradec Králové 2) nebo Veronika Mazalová (TJ Olympia Bruntál).

Šampionát v Jaroměři začíná v sobotu v 9:15 kvalifikací dvouher, nedělní program pak opět od 9:15 nabídne závěrečná kola dvouher, čtyřher i mixu. Konec turnaje odhadují pořadatelé na 15:30.

Kompletní informace o mistrovství republiky mladšího žactva naleznete ZDE