K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Moravský Krumlov čeká v Poháru ETTU ruská Kazaň


Čtvrté kolo poháru je historický úspěch klubu a možná ani to není konečná

Po mimořádném výkonu v odvetě třetího kola Poháru ETTU se mohou fanoušci v Moravském Krumlově těšit už tuto sobotu na utkání kola čtvrtého. Kvarteto Mitsuki Yoshidová, Jekatěrina Černavskaja, Kristýna Mikulcová a Barbora Kapounová vyzve v boji o postup do čtvrtfinále ruský TTC Kazaň.

Ten bude rozhodně favoritem, vždyť obhajuje účast v semifinále loňského ročníku. Ruský celek ve třetím kole, do nějž byl přímo nasazen, porazil dvakrát 3:0 španělský tým Hotel-Museo Patria Chica Priego TM. Jedničkou družstva je Číňanka Chen Sun, která byla před třemi lety na světovém žebříčku na 60. místě. Aktuálně figuruje až ve čtvrté stovce (335.), ale v letošním roce byla například ve finále challengeru v Nigérii. Tuto hráčku pak doplňují Rusky Anna Blažková (jako jediná z nich figuruje na žebříčku na 395. místě), Arina Slautinová, Antonina Saveljevová, Jekatěrina Ochotnikovová či Diana Ivanovová.

První utkání 4. kola Poháru ETTU se hraje v Moravském Krumlově v sobotu 8. prosince od 18 hodin. Odveta je na programu o týden později.

Více informací o Poháru ETTU najdete ZDE