K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Moravský Krumlov se chystá na zápas roku


Proti jihomoravskému celku může v Superlize nastoupit například desátá hráčka světového žebříčku Jie Li z Nizozemska

Stolní tenistky Moravského Krumlova čeká v úterý 6. února od 17:00 pořádná výzva. V rámci semifinále Superligy žen přivítají na domácí půdě chorvatský Dr. ČASL Záhřeb, jehož kádr tvoří dvě hráčky elitní desítky světového žebříčku žen – Doo Hoi Kem z Hongkongu a nizozemská obranářka Jie Li,  finalistka víkendového evropského turnaje Top 16. Na soupisce nejvýše nasazeného týmu celé soutěže dále figurují světová 27 Portugalka Yu Fu nebo mladé Chorvatky Dorina Srebrnjaková a Jiayi Sun.

Chorvatský celek ovšem ještě ani v jednom superligovém utkání nenastoupil v plné sestavě. I tak ale v základní skupině ztratil pouhé čtyři body, jeho kvality okusily rovněž české reprezentantky do 21 let.

Ať už nastoupí všechny hvězdy Záhřebu, nebo ne, diváky v Moravském Krumlově jistě čeká skvělá podívaná. „Rád bych všechny fanoušky, nejen našeho klubu, co nejsrdečněji pozval k návštěvě tohoto svátečního utkání. Možnost vidět v akci hráčky absolutní světové špičky v našem regionu je výjimečná,“ láká na Facebooku vedoucí Moravského Krumlova Jindřich Bíla.

Zaskočit velikého favorita se v dresu jihomoravského družstva pokusí Kristýna Mikulcová, Japonka Mitsuki Yoshidaová, Ruska Jekatěrina Černavskaja a Barbora Kapounová. Kvarteto hráček Moravského Krumlova půjde do konfrontace povzbuzené dvěma čerstvými výhrami nad Hodonínem. Nyní ovšem stojí před mnohem kvalitnějším soupeřem a klíčem k dalšímu postupu je pouze bezchybný výkon na hranici možností.

Odvetné utkání pak Moravský Krumlov sehraje v Chorvatsku 20. února.

 

Kompletní informace o Superlize žen naleznete zde