K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Moravský Krumlov v Poháru ETTU skončil


Jekatěrina Černavskaja měla skvěle rozehraný úvodní zápas, jenže pak prohrála v pěti setech

Jediný český zástupce v ženské soutěži Poháru ETTU skončil. Hráčky TT Moravský Krumlov prohrály i v odvetě 4. kola s portugalským G.D. do Centro Social do Juncal a se soutěží se loučí.

V prvním měření sil prohrál český klub v domácím prostředí 1:3, ovšem bylo to velmi vyrovnané utkání. Proto hráčky Moravského Krumlova odlétaly k odvetě s nadějí, že postup ještě není ztracen. Hned v úvodní dvouhře však Ruska Jekatěrina Černavskaja nevyužila skvěle rozehranou partii s Tatianou Garnovovou. Vedla 2:0 na sety, jenže pak její krajanka v barvách portugalského klubu vyhrála tři sety za sebou a vybojovala důležitý první bod pro domácí.

Zkušená Renáta Štrbíková ještě výhrou nad portugalskou reprezentantkou Leilo Olivierovou dala hostujícímu týmu naději, o ni však definitivně přišel ve třetí dvouhře, ve které Olga Kimová prohrála s Gulchehkrou Chusseinovou. Skvěle hrající Štrbíková ještě stihla jednou vyrovnat, ovšem definitivní tečku za účastí Moravského Krumlova v poháru udělala Olivierová výhrou nad Jekatěrinou Černavskou.

 

Pohár ETTU, ročník 2019/2020

Soutěž žen, 4. fáze

G.D. do Centro Social do Juncal – TT Moravský Krumlov 3:2

Tatiana GARNOVOVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 3:2 (-7,-6,6,4,7), Leila OLIVIEROVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 0:3 (5,3,8), Gulchehkra CHUSSEINOVÁ – Olga KIMOVÁ 3:1 (8,-6,9,10), Tatiana GARNOVOVÁ – Renáta ŠTRBÍKOVÁ 2:3 (9,-7,-5,11,-7), Leila OLIVIEROVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 3:0 (8,8,6).

Kompletní informace o Poháru ETTU žen najdete ZDE