K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Moravský Krumlov zvládl odvetu na jedničku a postupuje


Kristýna Mikulcová pečetila vítězství 3:0 nad lídrem chorvatské ligy, český klub je krok od čtvrtfinále

Zdálo se, že je to mise nemožná, že je nad síly hráček TT Moravský Krumlov dotáhnout ztrátu z prvního utkání 3. fáze poháru ETTU a postoupit. Jenže, papírové předpoklady zůstaly jen na papíře. Trojice Jekatěrina Černavskaja, Mitsuki Yoshidová a Kristýna Mikulcová vyhrála nad lídrem chorvatské ligy STK Aquaestil Duga Resa 3:0 a i přes prohru 1:3 v prvním utkání postoupila do dalších bojů.

Je tak jen poslední krok od postupu do čtvrtfinále, které se bude hrát až v příštím roce. Nyní už mohou hráčky Moravského Krumlova netrpělivě čekat na jméno soupeře ve 4. fázi.

Hostující tým přijel bez své největší hvězdy Korejky Yoo Eunchong, ale ani to nesnižuje skvělý výkon českého družstva. Cestu za postupem zahájila Jekatěrina Černavskaja, která stejně jako v prvním měření sil porazila Martu Vukeličovou. A pak už to byla opravdu jízda. Japonka Mitsuki Yoshidová porazila bez ztráty setu Anu Stepaničovou a dílo dokonala Kristýna Mikulcová výhrou 3:0 nad Lanou Stepaničovou.

 

Pohár ETTU, 3. fáze

Ženy

TT Moravský Krumlov – STK Aquaestil Duga Resa 3:0

Jekatěrina ČERNAVSKAJA – Marta VUKELIČOVÁ 3:1 (-6,9,8,12), Mitsuki YOSHIDOVÁ – Ana STEPINAČOVÁ 3:0 (4,4,4), Kristýna MIKULCOVÁ – Lana STEPANIČOVÁ 3:0 (4,2,4).

Více informací o Poháru ETTU žen najdete ZDE