K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Na mistrovství republiky bude kompletní domácí špička


Hana Matelová obhajuje na šampionátu dvě zlaté medaile

Na letošní JKD SPED mistrovství republiky mužů a žen, mužů a žen do 21 let  se diváci mohou opravdu těšit. Pokud ještě některý z hráčů či hráček na poslední chvíli neonemocní, vypadá to, že se ve dnech 2. – 4. března ve Sportovní hale SK Oaza Praha (Jeremenkova 106, Praha 4-Krč) sejde kompletní domácí špička.

Vloni například chyběl ve Frýdlantu nad Ostravicí nemocný Tomáš Konečný, před dvěma lety v Jablonci nad Nisou zase Hana Matelová. Obě české jedničky jsou tentokrát připravené poprat se o další mistrovské tituly do svých sbírek, navíc pro obě bude turnaj ideální prověrkou před blížícím se prvním podnikem Seamaster 2018 World Platinum v Kataru.

Hana Matelová obhajuje z loňského šampionátu hned dva tituly, kromě dvouhry vyhrála navíc společně s Kateřinou Tomanovskou i čtyřhru. Zlato ve dvouhře mužů se určitě pokusí opět získat Antonín Gavlas. Bude to však mít určitě hodně těžké, protože nejen forma Tomáše Konečného, ale také Tomáše Treglera, Lubomíra Jančaříka, Pavla Širučka a dalších českých reprezentantů je velmi dobrá.

Šampionát startuje v pátek 2. března v 10 hodin kvalifikací mužů, ve 12 hodin začne kvalifikace žen. V sobotu 3. března je na programu od 9.15 hodin slavnostní zahájení, jehož součástí bude také vyhlášení ankety Stolní tenista roku 2017. Nové mistry republiky budeme znát v neděli 4. března večer.

 

Přehled mistrů České republiky za rok 2017

Dvouhra mužů: Antonín GAVLAS, dvouhra žen: Hana MATELOVÁ, čtyřhra mužů: Martin KOBLÍŽEK, David PALKOVSKÝ, čtyřhra žen: Hana MATELOVÁ, Kateřina TOMANOVSKÁ, smíšená čtyřhra: Tomáš TREGLER, Dana ČECHOVÁ, dvouhra mužů do 21 let: Tomáš POLANSKÝ, dvouhra žen do 21 let: Kristýna ŠTEFCOVÁ.

 

Kompletní informace o mistrovství republiky najdete ZDE