K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Na Slovak Cadet Open se v soutěžích družstev Čechům nedařilo


Helena Sommerová vytvořila družstvo s Patricii Segeťovou, ale ani ony se do play off nedostaly

Celkem sedmnáct českých kadetů a kadetek zasáhlo do bojů úvodní den turnaji seriálu ITTF World Junior Ciruit v Senci. V soutěžích družstev na Slovak Cadet Open byli rozeseti do řady týmů, ovšem i přes veškerou snahu se ani jednomu nepodařilo postoupit ze základní skupiny do play off.

Nejblíže k vítězství ve skupině, a tedy i postupu, měli kadetky Helena Sommerová s Patricii Segeťovou, které prohrály s Ruskem po vyrovnaném boji 1:3. Nakonec však obsadily ve skupině druhé nepostupové místo, stejně jako Nela Hanáková s Adélou Sazimovou a v soutěži kadetů pak družstva ve složení: Martin Šíp, Štěpán Brhel a také Filip Karel, Matyáš Lebeda.

Dnes soutěže družstev vyvrcholí a současně s tím začnou soutěže jednotlivců. Turnaj skončí v neděli.

 

ITTF World Junior Circuit, Slovak Cadet Open

Výsledky českých hráčů a hráček

Družstva kadeti

Skupina 2: ČESKÁ REPUBLIKA 4 – Rusko 3:2. Martin ŠÍP – Ilja Koniuchov 1:3 (-9,-9,13,-10), Štěpán BRHEL – Miron Vasilev 1:3 (-9,12,-6,-9), Martin ŠÍP, Štěpán BRHEL – Ilja Koniuchov, Miron Vasilev 3:2 (9,-6,9,-10,4), Štěpán BRHEL – Ilja Koniuchov 3:1 (-9,4,8,9), Martin ŠÍP – Miron Vasilev 3:2 (-11,-8,9,10,9). Německo 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 4 3:1. Felix Kohler – Štěpán BRHEL 2:3 (6,-8,8,-9,-9), Vincent Senkbeil – Martin ŠÍP 3:0 (8,5,5), Felix Kohler, Vincent Senkbeil – Martin ŠÍP, Štěpán BRHEL 3:1 (8,11,-7,11), Vincent Senkbeil – Štěpán BRHEL 3:0 (10,5,2).

Skupina 4: Taiwan – ČESKÁ REPUBLIKA, Rusko 3:0. Tai Po-Chun – Matvej Rjazancev 3:0 (6,6,5), Hsiao Tzu-Jui – Bořek OTÁHAL 3:0 (7,4,4), Tai Po-Chun, Hsiao Tzu-Jui – Matvej Rjazancev, Bořek OTÁHAL 3:1 (5,-9,11,5), Nizozemko – ČESKÁ REPUBLIKA, Rusko 3:0. Gabrielius Camara – Matvej Rjazancev 3:1 (-5,10,9,3), Milo de Boer – Bořek OTÁHAL 3:0 (9,9,7), Gabrielius Camara, Milo de Boer – Matvej Rjazancev, Bořek OTÁHAL 3:1 (3,8,-11,8).

Skupina 7: Kazachstán – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:0. Iskender Kharki – Vít KADLEC 3:0 (11,9,7), Sagantay Kurmambajev – Jaroslav BAČA 3:0 (3,4,6), Iskender Kharki, Sagantay Kurmambajev – Vít KADLEC, Jaroslav BAČA 3:1 (7,-12,10,6). Německo 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:1. Karl Zimmermann – Vojtěch SLANÝ 3:0 (5,10,7), Tayler Fox – Vít KADLEC 0:3 (-5,-5,-8), Karl Zimmermann, Tayler Fox – Vojtěch SLANÝ, Jaroslav BAČA 3:0 (5,6,4), Karl Zimmermann – Vít KADLEC 3:2 (8,-9,4,-11,9).

Skupina 8: Španělko – ČESKÁ REPUBLIKA Moldávie 3:0. Miguel Angel Pantoja – Cezar Cozmolici 3:0 (4,6,2), Diego Lillo – Jindřich MORÁVEK 3:0 (3,3,7), Miguel Angel Pantoja, Diego Lillo – Jindřich MORÁVEK, Cezar Cozmolici 3:0 (5,6,8). Polsko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA Moldávie 3:0. Dawid Kosmal – Jindřich MORÁVEK 3:0 (6,6,5), Mateusz Zalewski – Cezar Cozmolici 3:0 (9,7,6), Dawid Kosmal, Mateusz Zalewski – Jindřich MORÁVEK, Cezar Cozmolici 3:0 (6,6,6).

Skupina 10: ČESKÁ REPUBLIKA 2 – Spojené Arabské Emiráty 3:0. Filip KAREL – Saif Abdulla 3:0 (1,9,5), Matyáš LEBEDA – Abdulla Alhawai 3:0 (4,1,2), Filip KAREL, Matyáš LEBEDA – Saif Abdulla, Abdulla Alhawai 3:0 (1,5,6). Francie 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 2 3:0. Milhane Jellouli – Filip KAREL 3:1 (8,7,-8,10), Alexis Kouraichi – Matyáš LEBEDA 3:0 (11,4,7), Milhane Jellouli, Alexis Kouraichi – Filip KAREL, Matyáš LEBEDA 3:0 (10,7,6).

Skupina 12: Rumunsko – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:0. Daniel Moldovan – Jan PISÁR 3:0 (2,6,7), Andrei Teodor Istrate – Martin SKOTNICA 3:0 (6,8,8), Daniel Moldovan, Andrei Teodor Istrate – Jan PISÁR, Martin SKOTNICA 3:2 (6,-8,8,-13,3). USA – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:0. Kai Zarehbin – Martin SKOTNICA 3:1 (-6,9,9,6), Aziz Zarehbin – Jan PISÁR 3:1 (7,7,-3,10), Kai Zarehbin, Aziz Zarehbin – Jan PISÁR, Martin SKOTNICA 3:2 (-8,-8,11,4,8). Kazachstán 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:2. Alan Kurmangalyev – Jan PISÁR 1:3 (-7,9,-11,-9), Sanzhar Zhubanov – Martin SKOTNICA 3:2 (8,-9,-7,13,3), Alan Kurmangalyev, Sanzhar Zhubanov – Jan PISÁR, Martin SKOTNICA 3:1 (9,5,-6,11), Sanzhar Zhubanov – Jan PISÁR 0:3 (2,3,12), Alan Kurmangalyev – Martin SKOTNICA 3:2 (-4,6,5,-6,10).

Družstva kadetky

Skupina 3: ČESKÁ REPUBLIKA 3 – Irsko 3:1. Nela HANÁKOVÁ – Silke Heinenová 3:2 (-6,10,6,-5,9), Adéla SAZIMOVÁ – Pravesha Ragiová 3:0 (9,9,7), Nela HANÁKOVÁ, Adéla SAZIMOVÁ – Silke Heinenová, Pravesha Ragiová 1:3 (-7,7,-6,-7), Nela HANÁKOVÁ – Pravesha Ragiová 3:1 (9,5,-8,5). Německo – ČESKÁ REPUBLIKA 3 3:1. Annett Kaufmannová – Adéla SAZIMOVÁ 3:0 (5,6,4), Sarah Rauová – Nela HANÁKOVÁ 1:3 (-8,6,-6,-5), Annett Kaufmannová, Sarah Rauová – Nela HANÁKOVÁ, Adéla SAZIMOVÁ 3:1 (8,8,-9,6), Annett Kaufmannová – Nela HANÁKOVÁ 3:0 (2,7,8).

Skupina 6: Rusko – ČESKÁ REPUBLIKA 1 3:1. Daria Grigorevová – Helena SOMMEROVÁ 2:3 (8,-6,5,-10,-6), Daria Michajlovová – Patricie SEGEŤOVÁ 3:0 (7,7,8), Daria Grigorevová, Daria Michajlovová – Helena SOMMEROVÁ, Patricie SEGEŤOVÁ 3:1 (-10,10,7,10), Daria Michajlovová – Helena SOMMEROVÁ 3:2 (-7,2,6,-10,6). ČESKÁ REPUBLIKA 1 – Anglie, Španělsko 3:1. Patricie SEGEŤOVÁ – Millie Rogoveová 3:2 (-7,9,-7,4,11), Helena SOMMEROVÁ – Elvira Fiona Radová 3:1 (-7,6,5,8), Helena SOMMEROVÁ, Patricie SEGEŤOVÁ – Millie Rogoveová, Elvira Fiona Radová 2:3 (11,-5,6,-9,-4), Helena SOMMEROVÁ – Millie Rogoveová 3:0 (3,4,7).

Skupina 10: Španělsko 2 – ČESKÁ REPUBLIKA 2 3:0. Jana Rieraová – Barbora BŘEZINOVÁ 3:2 (-6,7,6,-10,4), Claudia Perezová – Monika PAŘÍZKOVÁ 3:2 (10,-6,-9,9,4), Jana Rieraová, Claudia Perezová – Barbora BŘEZINOVÁ, Monika PAŘÍZKOVÁ 3:2 (8,-9,-4,8,3). Slovensko 1 – ČESKÁ REPUBLIKA 2 3:0. Adriana Illášová – Monika PAŘÍZKOVÁ 3:0 (8,8,9), Dominika Wiltchková – Barbora BŘEZINOVÁ 3:2 (8,7,-4,-8,7), Adriana Illášová, Dominika Wiltchková – Barbora BŘEZINOVÁ, Monika PAŘÍZKOVÁ 3:2 (6,11,-7,-9,9).

 

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky