K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Nová jména v Síni slávy českého stolního tenisu


U příležitosti letošního mistrovství České republiky mužů a žen ve stolním tenisu, které hostila sportovní hala Lokomotivy v Plzni, uvedl předseda ČAST Zbyněk Špaček do Síně slávy českého stolního tenisu dalších deset zvučných jmen – Marii Hrachovou, Josefa Dvořáčka, Vladimíra Mika, Jaroslava Staňka, Jitku Nyklovou-Karlíkovou a in memoriam Bohumila Váňu, Marii Kettnerovou, Ivana Andreadise, Stanislava Koláře a Ludvíka Vyhnanovského.

V Síni slávy českého stolního tenisu, která byla založena vloni v srpnu, je nyní s novými členy celkem čtrnáct osobností. Zakládajícími členy se 3. srpna 2013 stali Milan Orlowski, Jindřich Panský, Ilona Voštová-Motlíková a Petr Korbel. „Snažíme se nejrychleji smazat dluh, který vůči našim bývalým vynikajícím reprezentantům máme,“ konstatoval předseda ČAST Zbyněk Špaček, který stál o zrodu Síně slávy českého stolního tenisu: „Konečně došlo i na hráče a hráčky starší a úspěšnější generace, z nichž někteří už, bohužel, nejsou mezi námi. Všichni ocenění si to zcela nepochybně zasloužili. Síň slávy se při nejbližší vhodné příležitosti opět rozroste. Příští rok čeká český stolní tenis významné jubileum, devadesát let organizovaného stolního tenisu v Čechách a na Slovensku,“ dodal Zbyněk Špaček.

Skupinka členů Síně slávy českého stolního tenisu na setkání při M-ČR 2014 v Plzni

Síň slávy českého stolního tenisu

Přehled členů: (žijící) Milan Orlowski, Jindřich Panský, Ilona Voštová-Motlíková, Petr Korbel, Marie Hrachová, Josef Dvořáček, Vladimír Miko, Jaroslav Staněk, Jitka Nyklová-Karlíková, (in memoriam) Bohumil Váňa, Marie Kettnerová, Ivan Andreadis, Stanislav Kolář, Ludvík Vyhnanovský.

Jinak na webových stránkách ČAST byla „spuštěna“ nová sekce Síň slávy českého stolního tenisu, kde najdete veškeré informace včetně aktuálního seznamu členů Síně slávy k 2.3.2014.

Aktualizováno: 6.3.2014 v 11:30 hodin.