K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

O víkendu se rozjede druhá polovina 1. ligy mužů


Boje na obou pólech tabulky budou nemilosrdné

Více než měsíční pauza skončí o víkendu prvoligovým hráčům. Těm se rozběhne druhá polovina, jež určí, které týmy budou mít právo postupu do extraligy a které naopak spadnou do 2. ligy. Situace na čele je extrémně vyrovnaná a nabitý česko-slovensko-japonský kádr Elizzy pravděpodobně svede boj o titul s česko-ukrajinským Hodonínem. U aktuálně třetí Chocně je předpoklad, že se tabulkou propadne níže, protože stabilní oporu Vojtěcha Štrofa potkalo nepříjemné a dlouhodobé zranění. Naopak do bojů o nejvyšší příčky ještě může výrazně promluvit HB Ostrov, jenž se pyšní nejširší soupiskou z celé ligy.

Na vedoucí celek čeká tzv. „dvojička“, to znamená pouze jediný zápas za víkend, a to pražské derby s El Niněm. Hodonín se tak může posunout do čela, pokud zvládne uhrát v duelech s Ostravou a Havířovem více bodů. KST SK US Steinerová Choceň hraje taktéž na domácích stolech, výlet na východ Čech si udělají Nový Jičín a poslední Zlín. Právě Zlín hraje své druhé utkání na Sokole v Hradci Králové, kde se potká s předposledním celkem a bude tak mít papírově největší šanci na to, uhrát nějaké body navíc.

HB Ostrov a Moravská Slavia Brno hrají v Liberci, respektive s DTJ. Oba týmy by měly dle předpokladů plně bodovat, protože Liberec i Hradec patří do sestupových vod. Motivace však na určitě bude hrát ve prospěch outsiderů.

Každý tým určitě velice rád přivítá fanoušky na svých utkáních, takže si neváhejte zpříjemnit víkend sledováním kvalitního stolního tenisu.

 

1. liga, sezona 2019/2020

Program 15. a 16. kola

Sobota 11. ledna

SF SKK El Niňo Praha B – TTC Elizza Praha (11 hodin)

KST SK US Steinerová Choceň – KST Nový Jičín (15)

TJ Agrotec Hustopeče – TJ Ostrava KST B (15)

SKST Warmnis Liberec B – HB Ostrov (15)

DTJ Hradec Králové – TTC MS Brno (16)

TJ Sokol PP HK 2 B Imeda – KST Zlín (16)

SKST Stavoimpex Hodonín – SKST Baník Havířov B (17)

Neděle 12. ledna

TJ Agrotec Hustopeče – SKST Baník Havířov B (10)

SKST Stavoimpex Hodonín – TJ Ostrava KST B (10)

DTJ Hradec Králové – HB Ostrov (10)

SKST Warmnis Liberec – TTC MS Brno (10)

TJ Sokol PP HK 2 B Imeda – KST Nový Jičín (10)

KST SK US Steinerová Choceň – KST Zlín (10)

Kompletní informace o 1. lize mužů naleznete ZDE