K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Poslední den objednávek stolního kalendáře ČAST


Přes padesát fotografií připomíná nejvýznamnější momenty složitého roku 2020

Česká asociace stolního tenisu připravuje pro všechny fanoušky tohoto sportu opět stolní kalendář, který ve fotografiích připomene nejdůležitější události, které se uskutečnily v roce 2020.

Ten byl pro celou společnost naprosto výjimečným. Světová pandemie koronaviru se stala globálním fenoménem, který zasáhl prakticky všechny segmenty lidské činnosti. Po světě zemřely statisíce lidí, nakazily se jich miliony. Dalekosáhlé dopady na ekonomiku se pochopitelně odrazily i v dalších oblastech. Sport nevyjímaje.

V březnu 2020 byl z bezpečnostních a hygienických důvodů přerušen rozehraný turnaj seriálu ITTF Challenge Tour v polských Gliwicích a následovala několikaměsíční přestávka, během níž se sportovní život, jak jsme ho v minulosti znali, prakticky zastavil. Jen v kalendáři ITTF bylo zrušeno či odloženo přes sto plánovaných turnajů, včetně mistrovství světa a Evropy, či dokonce olympijských her v Tokiu. V České republice nebyly dohrány soutěže sezony 2019/2020 a poprvé v historii tak ani nebyl udělen titul mistra republiky v soutěži družstev. V omezeném režimu začala sezona 2020/2021 až na konci prázdnin.

Proto nebylo vůbec snadné vybrat nejzajímavější fotografie. Věříme však, že na více než padesáti snímcích nakonec najdete vše podstatné. Nejen seniorské reprezentanty, ale tradičně také nové naděje českého stolního tenisu.

Kalendář si můžete objednat do 10. listopadu 2020 (maximální počet 5 ks na jednu osobu) prostřednictvím formuláře na webových stránkách ZDE

Cena kalendáře je 30 korun, plus poštovné při zaslání na adresu formou balíku s fakturou. Balné je bezplatné.

Po zkušenostech z minulých let bychom chtěli zdůraznit, že teprve až po ukončení objednávek půjde kalendář do tisku. Hotový k rozeslání bude tedy až na přelomu listopadu a prosince, o čemž vás budeme opět informovat na webových stránkách asociace i na sociálních sítích.