K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Obnovení metodického webu ČAST


Grafikou se pro lepší orientaci podobá stránkám České asociace stolního tenisu

V minulém týdnu byl spuštěn obnovený metodický web, který spravuje Trenérsko-metodická komise České asociace stolního tenisu. Trenéři, ale samozřejmě také hráči tak mají další nástroj pro zdokonalování tréninkových metod, ale i hry samotné.

Webové stránky https://metodika.ping-pong.cz jsou dle našeho názoru velmi přehledné a intuitivní. Grafikou se podobá stránkám České asociace stolního tenisu, a to právě z důvodů, aby se uživatel v jejich obsahu co nejrychleji orientoval.

Upgrade webového portálu ještě není zcela ukončen, ale už nyní na stránkách nejdete řadu podnětných článků, odkazů a zejména pak videí. Díky moderním technologiím už dnes není samozřejmě problém natočit si video, popřípadě si ho najít na jiných serverech, cílem metodického webu však bude takto nabízená upravovat přímo pro potřeby tréninku.

Trenérsko-metodická komise ČAST a také koordinátor webového portálu Martin Merker přivítají jakékoliv vaše podněty směrem k obsahu webového portálu. Dotazy a informace směřujte na e-mail: merker@rra.cz

Související novinky

Všechny novinky