K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Olomoucký CZECH U11 & U13 OPEN se vydařil


České naděje se v konkurenci hráčů a hráček pěti zemí neztratily

V termínu od 27. července do 1. srpna 2020 se ve sportovně společenském areálu OMEGA v Olomouci uskutečnil mezinárodní kemp a následně pak turnaj CZECH U11 & U13 OPEN mladšího a nejmladšího žactva.

Zúčastnili se ho hráči a hráčky z Itálie, Švýcarska, Německa, Polska, Slovenska a České republiky. Soutěžilo se v týmech, čtyřhrách a dvouhrách v obou kategoriích. Nejlepší z kategorií U 11 postoupili do kategorie U 13. Ve všech soutěžích se probojovali do závěrečných bojů velmi kvalitní hráči a utkání přinesla dramatické a vyrovnané boje. Nejúspěšnější byli mladí hráči z Itálie a hráčky z České republiky.

„Turnaj se uskutečnil v příjemném prostředí sportovního centra OMEGA a byl velmi kvalitně obsazen. Museli jsme bohužel odřeknout účast hráčů z Jižní Ameriky, Izraele a na poslední chvíli i z Litvy a Lotyšska, kde by jim po návratu hrozila čtrnáctidenní karanténa. Všichni jsme museli dodržovat přísnější bezpečnostní a hygienické předpisy. Jsem rád, že sportovní kvalita účastníků byla ještě na vyšší úrovni než v minulém roce a zvlášť nás potěšila účast  náměstka hejtmana Olomouckého kraje Petra Vrány a předsedy ČAST Zbyňka Špačka, kteří mistrovství zahájili. Na závěr bych rád poděkoval Olomouckému kraji a ČAST za pomoc, bez které bychom turnaj nemohli uspořádat na tak vysoké sportovní i společenské úrovni,“ zhodnotil mezinárodní akci její manažer Ratajský Vít.

 

Přehled vítězů CZECH U11 & U13 OPEN

Dvouhra dívky U11: Hanka KODETOVÁ

Dvouhra chlapci U11: Francesco Trevisan (It.)

Dvouhra dívky U13: Karolína JAROŇOVÁ

Dvouhra chlapci U13: František Zygadlo (Pol.

Družstva dívky U11: ČESKÁ REPUBLIKA

Družstva chlapci U11: Itálie

Družstva dívky U13: ČESKÁ REPUBLIKA

Družstva chlapci U13: Itálie

Čtyřhra dívky U11: Hanka KODETOVÁ, Simona HOLUBOVÁ

Čtyřhra chlapci U11: Francesco Trevisan, Erik Paulina (It.)

Čtyřhra dívky U13: Eliška ČERMÁKOVÁ, Romana GLÜCKOVÁ

Čtyřhra chlapci U13: Matyáš KOLEČKÁŘ, Karel JEDLIČKA

Kompletní výsledky najdete ZDE