K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Organizační opatření v rámci BTM ČR v Praze


První bodovací turnaj mládeže provází přísná hygienická opatření a zrušen je turnaj ve čtyřhře

První bodovací turnaje mládeže v sezoně 2020/2021 jsou naplánovány na tento víkend, tedy 12. a 13. září v Praze. S ohledem na vývoj situace pandemie koronaviru v České republice a s tím související opatření vlády a hygienických stanic, vydali organizátoři turnajů následující opatření.

Komise mládeže ČAST žádá všechny nominované náhradníky, aby zkontrolovali svoji účast v cetrálním registru. Dále pak upozorňuje, že s ohledem na hygienickou situaci je zrušen turnaj ve čtyřhře.

Organizační opatření v rámci BTM ČR v Praze

– Plánovaný páteční trénink na hale Jedenáctka VS je zrušen.

– Před vstupem do haly bude probíhat měření teploty – přednostně měření teploty hráčů.

– Prezence proběhne před vstupem do haly (v případě nepříznivého počasí ve vestibulu haly) od 7.15 do 8.00 hod.. Každý hráč a hráčka je povinen odevzdat při prezenci podepsané potvrzení o bezinfekčnosti.

– Platba startovného proběhne před vstupem do haly (v případě nepříznivého počasí ve vestibulu haly) vždy od 8.00 do 9.00 hod. a následně od 9.30 do 10.30 hod.. Platbu prosíme provádět vždy hromadně za celý klub.

– Vstup do budovy je možný pouze v roušce.

– Ve všech prostorách haly bude k dispozici dezinfekce.

– Do prostoru hrací plochy haly (do prostoru ke stolům) mají přístup pouze hráči, kteří jdou hrát zápas, jejich trenéři, rozhodčí ke stolu, vrchní rozhodčí a jeho zástupci, pořadatelé a zdravotníci.

– Ve všech prostorách haly (chodby, šatny, tribuna, hrací plocha) jsou všichni přítomní povinni nosit roušku s výjimkou hráčů v hracím prostoru – hráč přichází k hracímu prostoru v roušce, před vstupem do hracího prostoru si roušku sundá a po skončení zápasu a opuštění hracího prostoru si roušku opět nasadí.

– Pořadatel zajistí průběžnou dezinfekci hracího prostoru.

– Trenéři a rozhodčí u stolu jsou povinni mít po celou dobu roušku!!!

– Doporučení: Po dohrání zápasu hráči symbolicky pozdraví soupeře a jeho trenéra a ukloněním pozdraví rozhodčího u stolu.

– Míčky budou pravidelně obměňovány cca po 3 odehraných zápasech.

Organizační opatření v PDF najdete ZDE

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti najdete ZDE