K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Ostrava zakončila pouť evropskými poháry prohrou


Šestadvacátý hráč světa Quadri Aruna nejprve nestačil na Tomáše Treglera, ale pak uzavřel skóre

Bylo to velmi sympatické loučení s letošním ročníkem Ligy mistrů. Družstvo TTV Ostrava 2016 sice prohrálo s portugalským Sporting de Clube Portugal 1:3, nicméně jejich výkon diváci odměnili zaslouženým potleskem.

Proti výrazně zkušenějšímu soupeři se totiž po boku Tomáše Treglera představili dva domácí mladíci. Šimon Bělík i Tomáš Koldas své zápasy prohráli, ale rozhodně se nevzdali snadno. Čtrnáctiletý kadet Bělík nejprve nestačil na Dioga Carvalha a pak ani na Quadri Arunu. Koldas naopak podlehl Bode Abiodunovi, přičemž celý zápas hrál naprosto vyrovnanou partii.

Jediný, kdo za domácí bodoval, byl Tomáš Tregler. Podobně jako v prvním vzájemném utkání porazil i tentokrát šestadvacátého hráče světového žebříčku a africkou jedničku Quadriho Arunu z Nigérie. Jeho bod však samozřejmě na osudu utkání nic změnit nemohl. Ostravané ve skupině A skončili na čtvrtém místě, Portugalci si třetím místem zajistili účast ve čtvrtfinále Poháru ETTU.

 

Liga mistrů, ročník 2018/2019

Skupina A: TTC Ostrava 2016 – Sporting de Clube Portugal 1:3

Šimon BĚLÍK – Diogo CARVALHO 0:3 (-7,-4,-7), Tomáš TREGLER – Quadri ARUNA 3:1 (9,-4,9,2), Tomáš KOLDAS – Bode ABIODUN 1:3 (-12,9,-8,-7), Šimon BĚLÍK – Quadri ARUNA 0:3 (-10,-9,-7).

Kompletní informace o Lize mistrů najdete ZDE

Související novinky

Všechny novinky