K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Ostravané v Lize mistrů prohráli s dánským Roskilde


Osmnáctý hráč světového žebříčku Liam Pitchford se spoluhráči nepřipustili drama

Přesně po týdnu se v Lize mistrů ve skupině B opět utkali český TTC Ostrava 2016 a dánský klub Roskilde Bordtennis BTK 61. A stajně jako před týdnem to byla jasná záležitost pro favority ze severu. Vyhráli v Ostravě 3:0.

Nastoupili v nejsilnějším složení a los tomu tak chtěl, aby proti sobě nastoupili stejní hráči, jako v prvním vzájemném utkání. Ovšem v jiném pořadí. Na výsledku to ovšem nic nezměnilo. Číňan Yujia Zhai porazil Ondřeje Bajgera, pak nedal osmnáctý hráč světového žebříčku Liam Pitchford šanci Felipemu Olivaresovi a celé představení uzavřel exmistr Evropy Dán Michael Maze. O generaci mladšího Tomáše Koldase porazil stejně jako před týdnem 3:0. „Bylo to hodně podobné utkání, jako jsme odehráli v Dánsku. Soupeř je výkonnostně daleko před námi. Ale kluci bojovali, Ondra Bajger sehrál vyrovnanější duel s Číňanem, Felipe Olivares mohl při troše štěstí Pitchforda v úvodním setu porazit a bylo by to hned zajímavější. Ale znovu opakuji, tohle jsou hráči evropské špičky a my jsme rádi, že diváci je mohli vidět v akci v naší herně. Vítězství hostů však bylo naprosto zasloužené,“ řekl po utkání trenér Tomáš Demek.

 

Liga mistrů, sezona 2019/2019

Skupina B

TTC Ostrava 2016 – Roskilde Bordtennis BTK61 0:3

Ondřej BAJGER – Yujia ZHAI 0:3 (9,-7,-10), Felipe OLIVARES – Liam PITCHFORD 0:3 (-9,-4,-6), Tomáš KOLDAS – Michael MAZE 0:3 (-3,-8,-6).

Kompletní informace o Lize mistrů najdete ZDE