K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pět set míčků a padesát raket v akci v Plzni


„Děti jsou všude stejné,“ říká séfka promo teamu Všichni za stůl Monika Hillová

V pořadí třináctým zastavení akce Všichni za stůl byla 10. května západočeská metropole Plzeň. V prostorné hale Lokomotivy žáci 13. ZŠ a Masarykovy ZŠ zaplnili tribuny a vytvořili bouřlivou kulisu show, na kterou opět dorazila jedna z ambasadorek projektu Iveta Vacenovská. Společně s trenéry a hráči Sokola Plzeň V dětem předvedli krásu tohoto sportu.

Promo tým sice bojuje s nachlazením, ale opět celou akci připravil do posledního detailu. „Jsem na celý tým pyšná, tour po republice je náročná, ale nadšený dětský křik a spokojení členové oddílu jsou tím nejlepším lékem,“ řekla vedoucí týmu Monika Hillová.

V Plzni tak bylo vše připraveno jako obvykle. Pět stovek pingpongových míčků, padesát raket a sedm stolů různých velikostí, včetně speciálního kulatého stolu žáci a žákyně obou škol využili naplno. „Máme už zkušenosti z loňského roku a rovněž letošní šňůra po republice nám potvrdila jedno. Děti jsou všude stejné, není žádný rozdíl mezi atmosférou v malé vesnici, nebo třeba v Praze. Program je natolik vtáhne do děje, že se dvě hodiny prakticky nezastaví a jsou neustále v akci. Upřímně, trochu jsem se bála, jak na naši show budou reagovat pražské děti, ale byla jsem příjemně překvapená. Nálada i tam byla báječná,“ dodala.

Poděkovala rovněž trenérkám plzeňského oddílu, Daniele Smutné a Tereze Pešíové, která po prázdninách povede nově vzniklý kroužek stolního tenisu. Do akce se aktivně zapojil také předseda krajského svazu stolního tenisu Miroslav Panský. Společně s malými členy oddílu připravili řadu vlastních her, kterými zatraktivnili tradiční program. V něm nechyběly dovednostní soutěže a také soutěž o nejhezčí obrázek se stolnětenisovou tématikou, jehož vítězka si odnesla dres Ivety Vacenovské. „Nejhezčí obrázky si po každé akci beru a mám je v autě za zadním sklem. Určitě přijde chvíle, kdy si k nim v klidu sednu a budou mi připomínat báječné chvíle strávené s dětmi,“ tvrdí česká reprezentantka.