K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Ping-pong.tv vstoupí do nové sezony s několika novinkami


Diváci se mohou těšit na delší studio, soutěže o ceny i větší interaktivitu

Už ve čtvrtek se rozběhne nový ročník extraligy mužů a stejně jako loni bude vybraný zápas z každého kola živě vysílat ping-pong.tv. Tyto přímé přenosy v HD kvalitě, s komentářem a pozápasovými rozhovory byly velkým oživením soutěže a pro nadcházející sezonu se diváci mohou těšit na několik novinek.

Tou nejvýraznější bude nový formát předzápasového studia. Od druhého kola začne studio v 17:45, první kolo odstartuje stejně jako loni v 18:00, a kromě již zavedeného rozboru minulých utkání a prognóz před vysílaným duelem nabídne nově povídání s vybraným hostem. Například pro první kolo přijal pozvání předseda asociace Zbyněk Špaček, který se ohlédne za uplynulou extraligovou sezonou.

Součástí každého přímého přenosu ping-pong.tv bude nyní také divácká soutěž. Komentátoři v předzápasovém studiu vyhlásí otázku týkající se nadcházejícího duelu a diváci budou moci své odpovědi zasílat do konce první dvouhry na e-mailovou adresu soutez@ping-pong.cz. V dalším přenosu pak komentátoři oznámí výherce, který získá odměnu v podobě stolnětenisového vybavení.

Diváci budou mít také možnost zapojit se přímo do vysílání. Do komentářů pod příspěvkem na svazovém facebooku upozorňujícím na přímý přenos mohou pokládat otázky na komentátory i samotné aktéry utkání. Dvojice moderátorů pak vybrané dotazy přetlumočí do vysílání.

Po skončení utkání pak celý přenos uzavře studio s trenéry obou týmů, kteří přidají svůj pohled na celé střetnutí.

Přímé přenosy ping-pong.tv měly v minulém extraligovém ročníku velkou oblíbenost a kvalitu. Chceme v nastoleném trendu pokračovat a od těchto novinek si slibujeme, že nám pomohou ještě zvýšit úroveň a sledovanost přenosů,“ věří předseda Mediální komise Martin Kučera.

Všechny přenosy ping-pong.tv vysílá také YouTube kanál ČAST, který můžete odebírat ZDE