K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pingpongová show v Hustopečích byla jedna velká jízda


V Hustopečích se sešli za stolem děti i učitelé. Byla to prostě jízda! Přečtěte si, jaké jsme si odnesli zážitky.

Když jsme dorazili do ZŠ Nádražní v Hustopečích, neměli jsme tušení, jaká porce zábavy na nás čeká. Obrovskou tělocvičnu zaplnil houf malých dětí, učitelů a starších žáků, kteří si show nechtěli nechat ujít. Už od první chvíle měl program šťávu. Exhibice, ve které se utkali zástupci klubu TJ Agrotec Hustopeče, František Hanák a Jan Matlach, neměla chybu. Děti nadšeně tleskaly a povzbuzovaly hráče. Honza Matlach je známý a uznávaný šéf ping-pongu, a to nejen v Hustopečích, ale široko daleko.

U publika zabodovala jako obyčejně superhrdinka Iveta Vacenovská. Její kreace a odpaly míčku hlavou, pánvičkou, talířem a telefonem některým divákům dokonce vehnaly do očí slzičky smíchu.

Po exhibici nabrala zábava nový směr. Mini stoly, midi stoly, kulatý stůl, klasický stůl a 3 další stanoviště. Aktivit bylo nespočet a děti s radostí absolvovaly všechny.

Trenéři z klubu bavili děti u stolečků. Ukázali jim správný postoj, držení pálky i nahazování míčku. Zapinkat si přišli také učitelé a bavili se stejně dobře jako děti. Nezaháleli ani promotéři. Chodili mezi dětmi, žonglovali s míčky, dělali legrácky a lákali je do nového kroužku. Zabrat dostal také fotokoutek, ze kterého si děti odnesly na památku spoustu prima snímků. Úspěch měla i nová mezidisciplína. Tentokrát v podobě trefování míčku do kuželu, který měl náš superhrdina Marek na hlavě.

A na závěr přišla naše oblíbená část – rozdávání dárků. Dostalo se na každého školáka. Klub dostal sadu pálek, míčky, trička pro trenéry. Školu jsme obdarovali pingpongovým stolem značky Joola. Ze show jsme odjížděli s dobrým pocitem. Děti zjistily, že sport není žádná nuda a na nový kroužek stolního tenisu se už moc těší! Věříme, že se jim bude pinčes líbit.

 

A my vyrážíme dál! Děti ze základní školy Štíty nás už jistě netrpělivě vyhlížejí.