K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pingpongová show v Zelenči odstartovala šňůru dvaceti tour


První ze série show Všichni za stůl 3 hostovala v obci Zeleneč v okrese Praha-východ.

V krásné a prostorné hale čekalo na začátek show přes 200 nedočkavých dětí z 1.-3. tříd ZŠ Zeleneč, učitelé a tým superhrdinů. Show si nenechala ujít ani paní ředitelka, Jana Malá, nadšená fanynka stolního tenisu. Sama se zasazuje o rozvoj ping-pongu na základní škole a zapojení dětí do této sportovní a zábavné aktivity. Škola má svou malou tělocvičnu, kde se pravidelně schází několik dětí. Společně trénují, baví se a získávají nové kamarády.

Už první žerty moderátora děti ocenily smíchem a hlasitým potleskem. Jakpak by ne, když je místo vyučování čekal den plný neobyčejné zábavy.

Poté přišlo na řadu exhibiční utkání Ivety Vacenovské v kostýmu superhrdinky s místním pingpongovým nadšencem Miloslavem Kubou, členem TTC Klánovice. Smeče nejlepší české stolní tenistky ležérně odvracel i v sedě. U publika si za své mistrné kousky vysloužil veliký obdiv. Miloslav si nenechá ujít žádnou pingpongovou výzvu. Ještě v pondělí večer absolvoval tři mistrovská utkání a všechna vyhrál. Utkání dvou silných soupeřů sledovalo publikum se zatajeným dechem.

Nejvíce si ale děti užily volnou zábavu. V hale na ně čekala čtyři stanoviště s atrakcemi a programem, při kterém se trošku zapotili, ale hlavně pořádně pobavili.

Na show zavítala také Petra Zýková, akademická mistryně republiky ve čtyřhře a reprezentantka francouzského týmu TT ST Jennais. Petra předchozí čtyři roky soutěžila v německé lize, odkud v září přesedla do Francie. Na svém kontě má také 3. místo ve čtyřhře Mistrovství České republiky do 21 let a 7.-8. místo v družstvech Mistrovství Evropy univerzit. Spolu s Miroslavem, Petrou a další členy týmu superhrdinů pomáhala žáčky zasvětit do umění hry stolního tenisu všechny nadšené děti.

Z radostných a zářících tváří dětí i učitelů bylo znát, že si sportovní den užili jak se patří. Miloslav Kuba, který vede kroužky pro děti v Klánovicích, se těší na další zapálené hráče. Všichni mu fandíme a věříme, že díky této sportovní show přivítá ve svých řadách nové mladé talenty. A kdo ví, třeba bude mezi těmito nováčky nový budoucí mistr republiky.

Náš velký dík patří našim partnerům, společnostem Pražská Plynárenská a BubbleJoy, kteří projekt Všichni za stůl podporují. Do soutěže věnovaly spoustu krásných cen, které dětem udělaly velkou radost.

Příští show bude hostovat ŽŠ Donovalská v Praze. Naši superhrdinové se už teď moc těší!

VZS_3_Zelenec_8542