K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pingpongovou arénu na veletrhu Life! v Brně navštívily stovky lidí


Účastníci využili možnosti zahrát si s Karin Adámkovou

Výborná propagace stolního tenisu byla připravena na festivalu sportu, tance a zábavy, s názvem Life!, který se konal v Brně během druhého listopadového víkendu. Na místě totiž byla připravena unikátní pingpongová aréna, ve které bylo několik stolů různých velikostí a tvarů, kterou si pochvalovala i reprezentantka Karin Adámková. „Akce se účastním pravidelně a musím říct, že letos byla aréna opravdu hezká. Jsem ráda, že se oproti minulým rokům ještě vylepšila, bylo v ní hodně stolů, takže si mohl každý zahrát,“ nechala se slyšet hráčka Břeclavi.

V pátek patřila aréna žákům základních škol v Brně, kterých dorazilo zhruba 50. Ti sehráli několik turnajů zejména u otáčivého kulatého stolu, který byl hlavním lákadlem. Vítězové získali potištěnou pálku a reklamní předměty, navíc každý účastník obdržel diplom.

Hlavní program pro veřejnost byl naplánován na víkend. Celý den se účastníkům věnovali organizátoři a bylo připraveno mnoho soutěží a turnajů. Navíc měli návštěvníci možnost zahrát si s Karin Adámkovou, kterou bohatě využili. „Hrála jsem s dětmi na všech možných stolech. Zkusili jsme si kulatý i ty malé. Navíc jsem se pak s nimi fotila. Jenom mě mrzí, že jsem měla před turnajem, takže jsem nemohla zůstat ještě déle. Akce to byla opravdu povedená a moc se mi líbila,“ říká čerstvě zasnoubená Karin Adámková.

To, že byla na festivalu Life! v pingpongové aréně zábava, dokládá i velká návštěvnost. Chvílemi dokonce museli účastníci čekat, až se jim některý stůl uvolní. Všem organizátorům se sluší poděkovat za výbornou reprezentaci a propagaci stolního tenisu.

Na další fotografie se můžete podívat na facebooku.

Související novinky

Všechny novinky