K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Po Vánocích superhrdinové opět v akci!


Ve Slušovicích je založení kroužku stolního tenisu rovněž na spadnutí

Po krátké vánoční odmlce se vám opět hlásíme z naší pingpongové tour projektu Všichni za stůl 3. Posilněni velkou dávkou cukroví, salátu, pohody, odpočinku a lásky jsme se s novou energií vydali znovu na cestu. Naše kroky tentokrát vedly do Slušovic na Zlínsku, kde už se na nás těšila spousta dětí i pedagogů.

Slušovická škola se pyšní velkou prostornou tělocvičnou, kde bychom mohli bez problému metat i kotrmelce. Spoustu místa jsme ocenili především u sportovních her.

Tým superhrdinů přijela podpořit Iveta Vacenovská, která byla jako obvykle ve skvělé formě. Diváci sledovali její odpaly a kreace se zatajeným dechem. Po krátké exhibici se děti vesele rozutekly k připraveným stanovištím, kde na ně čekal zábavný program. Žáčci si mohli užít spoustu pohybových aktivit i poklidnější zábavu v malovacím koutku.

Program se dětem líbil natolik, že by na škole uvítaly kroužek stolního tenisu. Zatím se na škole ping-pong nehraje, pan ředitel Rostislav Šarman však přislíbil, že pro otevření kroužku udělá maximum. Líbila se mu organizace a průběh celé akce, proto by rád děti v jejich novém koníčku podpořil.

Malý oddíl hráčů stolního tenisu funguje i přímo v obci Slušovice. Škole tedy může přijít na pomoc zdejší trenér oddílu a zasvětit do tajů ping-pongu nové mladé talenty. Nadějní hráči by pak svůj um mohli dále rozvíjet v nedalekém KST Zlín, odkud přijela jako host mladá žákyně Katka. Katka je zapálenou hráčkou zlínského klubu stolního tenisu a na show předvedla ostatním dětem své dovednosti i radost ze hry.

Škola jako dárek dostala zbrusu nový pingpongový stůl i pálky. Věříme, že se i díky této podpoře podaří nový kroužek otevřít velmi brzy. Také každé z dětí dostalo na památku malý dárek.

První show v tomto roce byla pro celý tým superhrdinů opravdu skvělým zážitkem. Už teď se moc těšíme na další školáky a doufáme, že i jim uděláme radost a podpoříme rozvoj ping-pongu na dalších školách!