K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Postup v Poháru ETTU jistil bezchybný Dmitrij Prokopcov


Hráči El Niňa Praha v Rumunsku nezaváhali a už se těší na další fázi soutěže

Jako jediný mužský český zástupce v Poháru ETTU svoji úvodní roli zvládli hráči pražského El Niňa na jedničku. V Rumunsku na turnaji ve skupině D ani jednou nezaváhali a po dvou sobotních výhrách si připsali na své konto i třetí skalp.

Tentokrát to byl portugalský klub Clube Desportivo Sao Roque, v jehož řadách hrál vynikající portugalský juniorský reprezentant Thiago Li. Ten sice ve své první dvouhře porazil po boji Stanislava Kučeru, ale pak si vylámal zuby na zkušenostech a důrazu Dmitrije Prokopcova. Bývalý český reprezentant dělal v třetím utkání dva body, další přidal Jakub Kleprlík a Pražané mohli slavit postup.

„Podařilo se nám splnit cíl v podobě postupu. Velkou pochvalu zaslouží Dima Prokopcov, který ani jednou neprohrál a byl velkým tahounem týmu. Celkově jsme byli velmi spokojení s organizací turnaje. Hrálo se ve velké hale před slušnou diváckou návštěvou a také zdejší prostředí nás příjemně překvapilo. Už se těšíme na druhou fázi poháru,“ zhodnotil trenér Petr Kaucký.

Druhá fáze se bude hrát na konci října opět ještě turnajovým způsobem a do bojů v ní zasáhnou i v soutěži žen nasazené hráčky Moravského Krumlova.

 

Pohár ETTU, ročník 2018/2019

Skupina D: SF SKK El Niňo Praha – Clube Desportivo Sao Roque 3:1. Dmitrij PROKOPCOV – Tianming Zhao 3:1 (-9,8,13,10), Stanislav KUČERA – Thiago Li 2:3 (7,-7,-8,12,-5), Jakub KLEPRLÍK – Joni Pereira 3:0 (1,7,8), Dmitrij PROKOPCOV – Thiago Li 3:1 (3,6,-7,9).

Pořadí ve skupině: 1. SF SKK El Niňo Praha, 2. TT Vidrinamur, 3. Clube Desportivo Sao Roque, 4. CSS-FSK Odorheiu Secuiesc.

Kompletní informace o Poháru ETTU najdete ZDE