K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pozdrav z rodného kraje Ivety Vacenovské


Na show v Žarošicích se česká reprezentantka pochopitelně moc těšila

Na další zastávku se show Všichni za stůl 3 se nejvíce těšila superhrdinka Iveta Vacenovská. Se stolním tenisem začínala na Hodonínsku, takže se tam pochopitelně ráda vrací. Zarošice nebyly výjimkou. V tamní škole nás přivítal pan ředitel Tibor Zmrzlík, který se nám od začátku plně věnoval. Svým vstřícným přístupem dokazoval, že mu na rozvoji sportu na škole opravdu záleží. S přípravou tělocvičny nám pomáhala parta šikovných osmáků, takže bylo za chvilku hotovo a nachystáno na velkou show.

V menší útulné tělocvičně vládla skvělá nálada. Na tvářích dětí jsme viděli radost a úsměvy se směsicí zvědavého očekávání. Podívanou si nenechal ujít ani pan starosta Václav Vágner, který k publiku pronesl několik slov. Poté už se ujal slova Honza Weber, pro kterého to byla poslední show v letošním ročníku našeho projektu. Po celou dobu byl týmu velkým přínosem. Děti uměl vždycky rozesmát a skvěle naladit. Svou poslední zastávku v naší tour si tak náramně užíval.

V exhibici se představila dosud nejmladší hráčka, která se proti Ivetě postavila. Jsou jí pouhé čtyři roky. Za pingpongovým stolem ji bylo sotva vidět, hrála však s obrovským elánem a nadšením. Patří do tria mladých děvčat, které přivezla Iveta ze svého rodného klubu. Podpořit je přijela také jejich trenérka, bývalá česká reprezentantka Alena Vachovcová.

Po exhibici následovala volná zábava. Děti se vydováděly u sportovních her a soutěží, namalovaly si obrázek v malovacím koutku a hlavně se velmi dobře bavily. Protože je ping-pong moc bavil, chtějí začít co nejdřív trénovat.

Stolní tenis není na škole žádnou novinkou. Již druhým rokem mohou žáci 4. tříd navštěvovat kroužek, který vede pan učitel Kamil Grufik. Sám je aktivním hráčem stolního tenisu. Nově bude trénovat také žáky 1.-3. tříd a už teď se na novou posilu velice těší.

Máme radost, že mládež může začít sportovat a rozvíjet své dovednosti přímo ve škole. Moc nás také těší, že jsme mohli otevření kroužku pro mladší žáky na škole pomoci. A kdo ví, třeba právě zde vyroste nový následovník Ivety Vacenovské.