K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pozvánka na mezinárodní konferenci Psychologie sportu v praxi

Pozvánka na mezinárodní konferenci Psychologie sportu v praxi

Asociace psychologů sportu ČR ve spolupráci s Katedrou psychologie FF UK v Praze, Centrem sportovní medicíny a Institut klinické a experimentální medicíny pořádá 10. ročník mezinárodní konference Psychologie sportu v praxi. Letos se dvoudenní cyklus přednášek uskuteční ve dnech 29. a 30. listopadu v kongresovém centru IKEM a nese podtitul Cesta k úspěchu.

Konference se bude věnovat široké škále témat, přednášející pohovoří například o překonávání vlastních hranic a limitů, opětovném podávání vrcholných výkonů po závažném zranění či nemoci/porodu, podávání vrcholných výkonů bez dopingu, nastavení pozitivního a podpůrného prostředí pro zdravý rozvoj dětí a talentu a shodách, rozdílech a vzájemných poutech mezi muži a ženami ve sportu.

V rámci dvoudenní konference se uskuteční série přednášek doplněných o praktické ukázky a diskuse s řečníky, probíhat budou také 4 paralelní workshopy. Posluchači budou mít také možnost debatovat s významnou osobností (osobnostmi) z řad vrcholových sportovců či trenérů. První den konference bude probíhat v angličtině (simultánní tlumočení bude zajištěno), druhý den pak v češtině, případně slovenštině.

Detailní program a další podrobnosti naleznete ZDE

Související novinky

Všechny novinky