K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Pražskému El Niňu chyběly k postupu dva míčky


Jakub Kleprlík byl krůček od vítězství nad Korejcem Park Joengwoo

V odvetě utkání třetí fáze Poháru ETTU mužů prohráli hráči SF SKK El Niňo Praha s nizozemským DeBoer Taverzo 2:3 a s letošním ročníkem se loučí. Byli však velmi blízko postupu, protože se jim málem podařilo dohnat ztrátu z prvního utkání.

V Nizozemsku prohráli svěřenci trenéra Petra Kauckého 1:3. Hosté provedli do odvety jednu změnu a utkání se pro ně nevyvíjelo moc dobře. Jakub Kleprlík totiž porazil Doriana Nicolla a i přes prohru Dmitrije Prokopcova s Korejcem Park Joengwoo nebylo nic ztraceno.

Stanislav Kučera totiž vykřesal výhrou 3:0 na sety nad Polákem Jakubem Folwarskim naději. Lepší poměr setů totiž znamenal jediné Pokud Jakub Kleprlík porazí ve čtvrté dvouhře korejskou oporu Nizozemců, postoupí český klub. Byla to správná bitva, která se rozhodovala až v pátém setu. V něm Kleprlík prohrál 9:11. El Niňu tak, zjednodušeně řečeno, postup unikl o dva míčky. Definitivní tečku utkání udělal Dorian Nicolle, když porazil Dmitrije Prokopcova.

 

Pohár ETTU, 3. fáze

Muži

SF SKK El Niňo Praha – DeBoer Taverzo 2:3

Jakub KLEPRLÍK – Dorian NICOLLE 3:1 (6,-3,10,4), Dmitrij PROKOPCOV – PARK Joengwoo 2:3 (5,-10,-8,11,-6), Stanislav KUČERA – Jakub FOLWARSKI 3:0 (8,7,7), Jakub KLEPRLÍK – PARK Joengwoo 2:3 (-7,-4,1,6,-9), Dmitrij PROKOPCOV – Dorian NICOLLE 2:3 (-8,8,6,-9,-8).

Více informací o Poháru ETTU mužů najdete ZDE