K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Před kamerami PPTV tentokrát Cheb s El Niněm


Pražané nastoupí bez Kučery, Cheb se touží dostat do play off

Výkonný výbor ČAST dal zelenou pokračování extraligy, takže v tradiční čtvrteční předehrávce před kamerami ping-pong.tv se od 17:45 představí SKST Cheb a pražské El Niňo.

Místo tradičního hosta tentokrát bude v předzápasovém studiu puštěn rozhovor pořízený během mistrovství České republiky s hlavním organizátorem této akce Romanem Čechem. Komentovat bude dvojice Lukáš Foff a David Reitšpies a nechybí ani soutěžní otázka, která tentokrát zní: Bude v utkání SKST Cheb vs. SF SKK El Niňo Praha udělena žlutá karta? A) ano, B) ne odpovídat mohou diváci na  facebooku či instagramu. Výherce obdrží ručník od firmy Joola.

Papírovým favoritem bude hostující mužstvo, které aktuálně suverénně vévodí tabulce se 70 body. To ale bude hrát bez své dvojky Stanislava Kučery, který je aktuálně na turnaji ITTF Challenge v polských Gliwicích. Tým tak budou muset táhnout nejlepší hráč extraligy Dmitrij Prokopcov (26/1) a Jakub Kleprlík (18/4). Na pozici trojky se může představit Petr Kaucký nebo Matěj Stach.

Momentálně předposlední tým tabulky Cheb mocně finišuje a snaží se na poslední chvíli probojovat do play off. Pravděpodobně ale bude opět potřebovat dva body od Tomáše Treglera, který je třetím nejlepším hráčem v extralize a zatím jediným, kdo dokázal porazit Prokopcova. Ruku k dílu bude muset přidat také Rus Shaposhnikov, který ale na výhru čeká už 8 zápasů. Pozice číslo tři není stejně jako u El Niňa jistá, ale pravděpodobně se v kádru objeví Jan Žaloudík.

Jak duel oslabeného lídra s ambiciózním nováčkem dopadne? To se dozvíte od 17:45 na ping-pong.tv.

 

Extraliga mužů 2019/2020

Program 19. kola

Čtvrtek 12. března

SKST Cheb – SF SKK El Niňo Praha (17:45, živě ZDE)

Pátek 13. března

SKST Euromaster Liberec – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (18)

KT Praha – TJ Ostrava KST (17)

Sobota 14. března

TTC Ostrava 2016 – SKST Charvát Baník Havířov (17)

Kompletní informace o extralize mužů naleznete ZDE